Vše Vše Pohled

Webkatalog: Vše je ve výběru

Vybírejte vhodnou variantu přímo u výrobků - ať už jde o šířku, délku, barvu nebo nosnost - pomocí rozbalovacího menu.

#POHLED | V našem online katalogu máme pro vás novinku, která vám usnadní nalezení správného produktu: Od této chvíle si můžete vybrat správnou variantu našich výrobků – ať už jde o šířku, délku, barvu nebo nosnost – pomocí rozbalovacího menu.

Možná jste v našem online katalogu našli správné interiérové dveře nebo spojovací materiál pro váš projekt, ale uvedená šířka nebo průměr nevyhovuje. Nyní to můžeme vylepšit výběrem konkrétního parametru: Pokud je v produktové skupině více než jedna položka a alespoň jedna hodnota se liší, na straně se objeví rozbalovací menu pro výběr. Zobrazí se všechny charakteristické hodnoty položek, nikoliv pouze ty výchozí. Produkt je poté vyfiltrován a hodnoty, které nevyhovují, jsou vyřazeny.

Například pokud hledáte vrut do dřevotřísky, můžete si z rozbalovací nabídky vybrat průměr, délku a typ drážky. Pomocí tlačítka „Obnovit výběr“ můžete kdykoliv začít znovu filtrovat podle všech technických údajů. Pokud je ve skupině pouze jedna položka nebo se žádný parametr neliší, zobrazení zůstane stejné jako dříve - bez rozbalovacího menu.

Tato možnost výběru se zobrazuje pouze na stránce s podrobnostmi o produktu, nikoli ve vyskakovacím okně nebo v listovacím katalogu.

 

WEBKATALOG 
 

( )