Vše Vše Impuls

Optimální využití prostoru

Se systémem Revego Uno a Duo lze celé kuchyňské linky jediným pohybem „kouzelně“ skrýt. © Blum

#IMPULS | Obytný prostor je omezený a je třeba ho optimálně využít. Firma Blum zde nabízí řešení se systémem Revego Uno a Duo a doplňkovými sadami nábytkového kování: Obytné prostory tak lze při používání úplně otevřít a když se nepoužívají, je možné je úplně zavřít.

Doplňkové sady nábytkového kování umožňují vytvářet čela o výšce až 2 980 milimetrů a poskytují tak prostor pro ještě individuálnější provedení. Díky tomu lze jednoduše nově navrhnout celé nábytkové stěny nebo kompletní prostory. Systém Revego Uno je určený pro jednotlivé dveře vlevo nebo vpravo, systém Duo je pro dvojité dveře. Oba typyfungují samostatně, ale i v kombinaci.

Uno a Duo

Revego zabezpečuje optimální využití prostoru: Ať v šatně tím, že dveře „zmizí“ v takzvaných „pocketech“ (kapsách), tj. bočních dílech. Nebo v kuchyni tím, že celé kuchyňské linky lze najednou zakrýt. Nebo v obytných a užitných prostorech, kde je možné pracovní nebo technické prostory zavřít jedním pohybem. Společnost Blum opatřila systém Revego svou osvědčenou technologií ovládání TIP ON pro snadné otevírání a zavírání bez úchytek. Systém Revego Uno a Duo je flexibilní, co se týká výšky, šířky a provedení, výrobky lze realizovat s nosnou konstrukcí nebo bez ní. Díky čelům v jedné rovině v zavřeném stavu navíc vzniká jednotně celistvý celkový vzhled, který zabezpečuje nové impulsy při navrhování prostoru a ve výrobě nábytku a umožňuje ještě vyšší kvalitu bydlení.

Pocket system Revego v Hostivici

Přijďte a osobně si prohlédněte Blum Revego. Naši odborní prodejci vám poskytnou podrobné informace a poradí vám s výběrem kování odpovídajícího vašim potřebám. Výsuvně/otočné posuvné kování je spojením stylu, funkce a spolehlivosti. Objevte Blum Revego Uno a Duo v našem prodejním centru a udělejte vaše realizace výjimečnými.

 

WEBKATALOG: Kování Revego Uno a Duo

( )