Newsletter - Přihlášení k odběru

Buďte stále v obraze! Náš Newsletter je vydáván každé dva týdny ve čtvrtek a informuje vás o aktuálních událostech, nových produktech a inspirativních projektech našich zákazníků.

Newsletter-Service

Nejdůležitější věci vždy na očích. S informačním zpravodajem společnosti Schachermayer budete držet krok s aktuálními trendy v oboru a dostávat nejlepší informace pro Vás a pro Vaše zákazníky. Prostřednictvím e-mailu obdržíte pravidelně nejnovější informace o produktech a novinkách společnosti z různou tématikou. 

Zadáním svého jména a své e-mailové adresy výslovně uděluji svůj souhlas se zasíláním zpravodaje Newsletter od společnosti Schachermayer, spol. s r. o.

Přihlášení

Informace o ochraně osobních údajů

Zabezpečení a ochrana vašich údajů je pro nás obzvláště důležitá.
V rámci zasílání zpravodaje Newsletter budou Vaše osobní údaje, které jste nám poskytli, uloženy a zpracovány pouze v takovém rozsahu, které jsou pro zasílání tohoto zpravodaje nezbytné. Souhlasem pro zasílání zpravodaje Newsletter zároveň souhlasíte s tím, že budete v rámci tohoto zpravodaje dostávat i reklamní sdělení naší společnosti. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat, a to přímo v zápatí zpravodaje Newsletter v části NEWSLETTER - ZRUŠENÍ ODBĚRU, nebo nám jednoduše napište e-mail pro odhlášení s příslušnou e-mailovou adresou, který zašlete na redakce@schachermayer.cz. Ochrana osobních údajů