Vše Vše Impuls

Jedna nádoba, mnoho možností

Taška nebo nádoba Taska od společnosti Ninka je všestranně použitelná - ke sběru i přepravě. © NINKA

#IMPULS | Jedna nádoba nabízí širokou škálu možností: Efektivní třídění odpadu se díky promyšleným systémům od společnosti Ninka stává hračkou. Ale co s prázdnými lahvemi od vína, džusu nebo s množstvím skleněných nádob od konzervovaných potravin, které se hromadí? Zde vstupuje do hry Taska, která výrazně usnadňuje manipulaci s těmito a mnoha dalšími předměty při jejich sběru a přepravě, a zjednodušuje tak každodenní život.

Flexibilní nádoba Taska se vyznačuje moderním a elegantním designem, který se skvěle hodí do všech prostor. Ať už jde o sběr starého papíru, nákupy nebo ukládání různých předmětů - Taska je všestranným pomocníkem, který se vyznačuje svou přizpůsobivostí a praktickým použitím.

Vyrobená z recyklovatelného polypropylenu, podtrhuje Taska angažovanost v oblasti udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Jak již název napovídá nádoba ve tvaru tašky má flexibilní ucha, která lze snadno sklopit jedním jednoduchým pohybem ruky. Poskytuje komfort a funkčnost. Navíc je Taska perfektně sladěna s podložkou pod koše systému jedna2čtyři, což zdůrazňuje její všestrannost a schopnost splnit různorodé požadavky. S „taškou“ Taska se nejen organizace každodenního života stává snazší, ale i stylovější.

 

WEBKATALOG: Flexibilní nádoba Taska

( )