To nás pohání: od roku 1838

V roce 1838 založil Joseph Schachermayer v Linci zámečnictví. Položil tak základní kámen našeho rodinného podniku. Společnost Schachermayer se od té doby neustále proměňuje na základě požadavků trhu. Na základě ekonomického rozhledu a inovačních podnětů zajišťuje podnikatelská rodina trvalý růst společnosti napříč generacemi. 

Rodinný podnik v 6. generaci

Gerd a Josef Schachermayerovi vedou od roku 2008 skupinu firem vycházející z více než 180leté tradice: Gerd Schachermayer je odpovědný generální ředitel společnosti Schachermayer a Josef Schachermayer převzal vedení společnosti Rechberger. Pod jejich vedením obě společnosti průběžně investují do své trvalé přestavby a výstavby a mimo to dochází k pravidelné modernizaci místních i mezinárodních poboček. V centru pozornosti zůstává trvalé zaměření na zákazníka, pod vedením Gerda Schachermayera však byla také rozšířena nabídka poskytovaných služeb. V současné době vedou bratři rodinný podnik už v šesté generaci.

Velkoobchodní partner pro technické produkty

Disponujeme dlouholetými odbornými zkušenostmi a širokou nabídkou technických produktů a designových řešení. Za pomoci silného týmu spolupracovníku uvádíme na trh kvalitní služby v oblasti péče o zákazníka. Po celé Evropě máme řadu klientů z řad řemeslníků v oblasti obrábění dřeva, skla a kovu, malých i velkých firem. Rádi podpoříme s naším rozsáhlým sortimentem produktů při realizaci Vašeho projektu i Vás. Webový katalog zahrnuje více než 100 000 skladových položek: nábytkové kování, upevňovací technika, stavební prefabrikáty, skladovací technika, kovy, nástroje, chemicky-technické produkty, kuchyňské přístroje, oplachování, armatury a sanitární vybavení, dřevo a kovoobráběcí stroje.

Přejít na webový katalog

Závazek poskytovatele služeb vůči zákazníkovi

Naši zákazníci mají přístup k obrovskému sortimentu, profitují z moderních logistických struktur, srovnávají a objednávají zboží praktickým způsobem přes webový obchod nebo využívají odborné poradenské služby nabízené interními a externími zaměstnanci společnosti po celém Rakousku. Apropo poradenství: Naše síť odborníků z odborných oddělení nabízí podporu také v oblasti složitých aplikací a odborných otázek. V centru pozornosti stojí individualizovaná řešení a rychlá realizace zakázek. Podpoříme Vás nabídkou služeb v oblasti odbytu, pracovních postupů, výroby, logistiky a strojů. Získáte tak více času pro to, co je opravdu důležité.

Přesvědčte se sami o naší nabídce služeb.

 

Regionální kořeny a zastoupení po celé Evropě

Znáte Yellow-City v Linci? Tak pojmenovali naši dlouholetí zákazníci naši firemní centrálu s poradenským centrem v průmyslové zóně Lince o rozloze 6 000 m². Moderní showroomy a nejlepší poradenské služby jsou k dispozici také ve Vídni, v Sankt Pöltenu, Štýrském Hradci, Villachu, Rankweilu, Innsbrucku a Salzburgu. Zvláštní zákaznická nabídka pro konkrétní země je k dispozici na pobočkách v Maďarsku, České republice, Slovinsku, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, Rumunsku, Itálii a Německu. Z „Yellow-City“ navíc vychází náš hashtag #helloyellow. Sledujte nás také online – jsme tu pro Vás v multimediální podobě!

Kontakt a příjezd do všech poboček