Vše Vše Pohled

Webkatalog: Od vyhledání k nalezení

Díky vylepšené funkci vyhledávání jsou relevantní výsledky přehledně zobrazeny.

# POHLED | Funkce vyhledávání s rychlými, přehlednými a především relevantními výsledky je základem dobrého internetového obchodu: proto jsme zásadně přepracovali srdce našeho webového katalogu, funkci vyhledávání. Nové vyhledávání nyní nabízí našim zákazníkům přidanou hodnotu, kterou potřebují k rychlému nalezení hledaného zboží, a zajišťuje tak přesvědčivý zážitek z nakupování.

Relevantní výsledky vyhledávání

Nová funkce vyhledávání přináší přesné výsledky hledání. Zákazníci tak mohou snadno a rychle najít požadované výrobky, aniž by je museli dlouho hledat. Příklad: hledáte přímočarou pilu od společnosti Bosch. Do vyhledávacího okna zadáte klíčová slova "přímočará pila" a "Bosch" a získáte relevantní výsledky svého hledání.

 

Podporované pole návrhu

Už nemusíte zadávat celé hledané slovo, stačí první písmena. Funkce vyhledávání totiž rozpozná, co máte na mysli již po několika písmenech. Jedná se o interaktivní prvek, který uživateli pomáhá rychleji a snadněji zadávat relevantní hledané výrazy nebo názvy produktů. Uživatelé jej mohou použít k přímému výběru produktů nebo k přeskočení na určitou skupinu produktů, aby bylo jejich vyhledávání ještě efektivnější.

 

Vylepšení speciálního vyhledávacího filtru

Pokud například hledáte přímočarou pilu značek Bosch a Festool, můžete v budoucnu do speciálního vyhledávacího pole (ve struktuře produktových skupin se symbolem trychtýře) zadat několik znaků nebo jiné parametry (např. Volt nebo podobné).

 

( )