Vše Vše Pohled

Ohlédnutí za Partnerským dnem v Hostivici

Partnerský den v prodejním a poradenském centru Schachermayer v Hostivici

#POHLED| Ve čtvrtek 1. června proběhl u nás v prodejním a poradenském centru v Hostivici Partnerský den. Skvělá nálada a krásné počasí doprovázeli celou akci, kterou již tradičně pořádá společnost Schachermayer pro své zákazníky a partnery. A jaká naše jubilejní oslava 30 let společnosti Schachermayer opravdu byla, dokazuje obrovská účast partnerů a zákazníků, kteří za námi vážili cestu nejen z Čech ale také až z Moravy.

Moderované setkání profesionálů se opět neslo v přátelské atmosféře. Nemalou měrou přispěla také kapela, která nám hrála po celou dobu akce. Venkovní dodavatelská stanoviště byla tentokrát až na příjezdové cestě, kde jste navštěvovali prezentace dřezů Blanco a Franke nebo nábytkového kování německé kvality Vauth&Sagel. Zajímavá byla výstava italského dodavatele osvětlovacích systémů L&S. Články o jejich produktech Meccano a Sign najdete i na našem webu. Vše uzavíral stánek firmy Fein, kde se naplno soutěžilo v řezání hranolu na čas. Čas 9,95 sekund překvapil i odborníky. Vítěz byl odměněn strojkem Fein. 

Venkovní ploše před prodejním centrem vévodila hlavní stage a hojně navštěvovaný catering. Nabídku občerstvení letos obohatila ochutnávka lahodných vín Vinařství Martin Šebesta. Prostor byl kolem dokola obklopen vystavovateli. Hned u vstupní brány bylo možné se zúčastnit workshopu vyřezávání motorovou pilou s panem Milickým. Z oblasti chemicko-technických produktů a výroby probíhaly prezentace značek Illbruck, fischer, Alpen, Knipex a Wera, okenních těsnění a začišťovacích lišt EXTE, elektronických zámků SOLO, okenního těsnění a okapnic GUTMANN nebo brusného materiálu Sia. Firma Renol zde předvedla různé úpravy povrchů pro náročné zákazníky. Vedle pódia byla již tradičně velká prezentace značky Blum, která ukázala nejen kování, ale také jeho zpracování při výrobě nábytku. Vrtací a lisovací stroj blum MINIPRESS najdete nově také v našem centru strojů v zadní části prodejny v Hostivici.

Jak je vidět z obrázků v prodejním centru uvnitř byl velký shon. Hned u vstupu se konala kuchařská show na inteligentních, inovacemi nabitých spotřebičích SIEMENS. V přední části se sešlo opravdu hodně vystavovatelů, jen připomeneme některé momenty prezentací, které jste zde navštívili: novou řadu elektrických zásuvek Twist značky Bachmann, policový systém Clever Cube od SALU, výškově stavitelné podnože DS SIMPLEX od firmy HON, LED pásky McLED, dřezy a baterie Caressi, kuchyňské spotřebiče BEKO, bezúchytkovou chladničku LIEBHERR s automatickým otevíráním, dřevěné a vinylové podlahy TILO, Barlinek a LI&CO, v oblasti stavba to byly například systémy závěsů SIMONSWERK, řešení pro posuvné systémy MACO, posuvné kování WOELM, nová generace produktů eMadlo FingerScan od HOPPE, lepidla a čističe STALOC a další... V zadní části v centru strojů předvedli naši technicí dřevoobráběcí stroje značky Gannomat a Altendorf přímo v provozu. V tomto prostou se soutředili značky z oblasti výroby jako například, digitální měření se SOLAFLEX, také bylo možné si vyzkoušet a rovou zakoupit pracovní oblečení ze série Activiq, Iconiq, Bodyforce a Weather značky Kübler. Velmi živo bylo u prezentace spojovacích systémů P-system, Cabineo a Invis firmy LAMELLO.

Na konci tohoto jedinečného dne jsme vyhlásili vítěze vědomostní soutěže "Žlutý svět" o hodnotné ceny, které účastníkům předají jejich obchodní zástupci společnosti Schachermayer. Děkujeme všem kteří s námi přišli oslavit 30 let společnosti Schachermayer Česká republika. A celý tým se již těší na další společná setkání profesionálů.

 

( )