Vše Vše Pohled

Webkatalog: Novinky online

#POHLED | Kdo se nezlepšuje, přestává být dobrým. V duchu tohoto hesla společnost Schachermayer neustále vyvíjí svůj webkatalog a navrhuje „interaktivní showroom“ na základě požadavků našich zákazníků. Nyní ve webkatalogu: S funkcí „Novinky“ můžete vždy najít nově zařazené zboží v nabídce jako první.

Neexistuje žádná otevírací doba, Vy se rozhodnete, kdy nakupovat, protože služba je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu:

Naše služby vždy orientujeme směrem k zákazníkovi. Ze zkušeností našich obchodních zástupců víme, že naši zákazníci mají různorodé požadavky na náš webkatalog. Zejména v menších firmách není neobvyklé, že se naše online služby používají pouze na mobilních zařízeních. Zde je tedy obzvláště důležité, aby všechny základní informace byly k dispozici na několik málo kliknutí, a byly tudíž velmi snadno přístupné.

Novinky v sortimentu

Od začátku roku najdete v pravé horní části obrazovky zcela novou funkci. V záložce „Novinky“ se po přihlášení zobrazí nově zalistované výrobky. Díky tomu jste o našem novém sortimentu vždy informováni jako první. Vzhledem k obrovské šíři našeho sortimentu zalistovává společnost Schachermayer poměrně velké množství novinek z různých oblastí. K rychlejší orientaci vám pomůže třídění podle sloupce „kategorie“ v levé části obrazovky.

Proklikejte se žlutým světem produktů a vyzkoušejte nové funkce našeho webkatalogu

( )