Vše Vše Pohled

Schachermayer: To nejlepší ze tří světů

Naši zákazníci již znají kategorie Pohled, Impuls a Praxe z našeho zákaznického časopisu „SCH&Partner“.

#POHLED | Pohled – Impuls – Praxe. Tři světy, tři oblasti, do kterých jsme rozdělili naše články pro rychlejší orientaci a jednoduší přehled. Všechny příspěvky jsou označené příslušným hashtagem #Pohled, #Impuls nebo #Praxe ať už listujete v tiskovinách, hledáte na webové stránce nebo sociálních sítích Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

#Pohled

Část #Pohled je věnovaná nejnovějším zprávám ze života společnosti Schachermayer. Kromě rozhovorů zde najdete i podrobné informace o našich službách a důležitých událostech. Nechá vás také nahlédnout do zákulisí společnosti Schachermayer.


#Impuls

Příspěvky s hashtagem # Impuls by měli být inspirací pro naše zákazníky. Představujeme celkový přehled o novinkách na trhu a podrobně informujeme o inovativních produktech a technologiích u našich dodavatelů.


#Praxe

Za rubriku #Praxe vděčíme hlavně našim zákazníkům, jelikož jejich kreativitou a rozmanitostí přispívají působivými příběhy. Jsme rádi, že vám můžeme jak v tištěných tak v online médiích představovat mimořádné projekty - konkrétní příběhy ze života. 

( )