Vše Impuls

Praktický a stylový homeoffice

Schachermayer nabízí širokou škálu nápadů na vybavení vaší domácí kanceláře. © Triaflex

#IMPULS | Téměř žádná jiná fráze nezměnila naši každodenní práci jako „homeoffice“. Tisíce zaměstnanců musely přesunout svou pracovní činnost do čtyř zdí svého bytu. Ale i zde platí: Pracovní atmosféra má vliv na výkon. Nastavte si svůj domov ergonomicky, prakticky a stylově. V online webovém katalogu pro vás máme nejen důležité tipy, ale také široký výběr zboží pro vaši domácí kancelář.

V roce 2020 pandemie v mnoha případech přesunula každodenní práci z kanceláře domů. Ale zpočátku naše bydlení nesplňovalo požadavky: Osm hodin na jídelní židli způsobovalo bolesti zad, v okolí chyběly zásuvky, stejně jako pracovní pomůcky, úložný prostor nebo správné osvětlení. Už to není útulný domov, ale pracovní místo také ne. To lze snadno změnit. Nastavte si domácí kancelář přesně podle svých představ, protože na domácím pracovišti strávíte mnoho hodin týdně - nejen v době pandemie. V našem webovém katalogu najdete širokou škálu kancelářského nábytku, výškově nastavitelných stolů, kancelářských křesel, úložných a regálových systémů, ale také elektrických zásuvkových prvků nebo indukčních nabíjecích stanic pro mobilní telefony. Portfolio domácí kanceláře jsme pro vás sestavili na následujících řádcích.

Vytvořte atmosféru

• Samostatná místnost je skvělá, ale lze také použít výklenky, okna nebo rohy místností.

• Přizpůsobte pracoviště vašemu stylu. Žádný běžný stůl, žádná obyčejná kancelářská police, jste designér.

• Stůl je základ. Dbejte na ergonomii, styl, funkčnost a prostor.

• Klíčové je světlo a správné osvětlení. Uspořádejte svůj pracovní prostor pod oknem. Stolní lampy najdete v našem webovém katalogu.

• Kreativní mysl potřebuje prostor a dostatek úložného prostoru: pomáhají úložné systémy a díly nebo police, stejně jako koše.

• Technické triky, jako jsou inovativní nabíjecí stanice nebo skryté zásuvky, usnadňují pracovní život.

• Dekorace jsou povoleny. Něco zeleného, váš oblíbený hrnek na kávu nebo fotka vašeho blízkého.

Nastavení stolu
Ergonomie a je základním faktorem v domácí kanceláři. Správné držení těla při sedavých činnostech je možné, pouze pokud lze individuálně přizpůsobit pracovní výšku i výšku sedu výšce těla. K tomu jsou ideální pracovní stoly s kováním EXPANDER, které je elektronicky výškově nastavitelné. Díky těmto stolovým podnožím se dokonce můžete rozhodnout zda pracovat vsedě či vestoje.

Kancelářské křeslo
Víme, že dlouhodobé sezení není zdravé. Pokud však nešetříte na kancelářském křesle, vyplatí se to dvakrát: zdraví a pracovní výkonnost. Kancelářské křeslo díky různým mechanismům nejen reaguje na pohybový impuls uživatele, ale také se individuálně přizpůsobuje každé pozici, kterou zaujme během dlouhého dne. Tímto způsobem se můžete celý den hýbat, i když sedíte. V našem sortimentu najdete nejen klasická kancelářská křesla, ale také kancelářské židle

Zásuvkové prvky
Při práci z v často bojujeme s nedostatkem zásuvek. Zásuvkový systém Kapsa, nabízí ideální řešení. Organizuje nejdůležitější napájecí a datová připojení v jednom stylovém prvku a seskupuje je snadno přístupné na dosah vašeho stolu. 

Bezdrátové nabíjecí stanice
Bezdrátové nabíječky v kancelářích jsou nejen trendy, ale také snižují „kabelové rušení“ na pracovišti. Mobilní telefon není připojen k nabíjení, ale jednoduše se umístí na indukční QI nabíječku a baterie se začne plnit. Bezdrátové nabíječky, jako je Versa nebo EVOline, lze rychle integrovat do nábytku nebo stolu. Bezdrátové nabíjecí stanice navíc díky dokonale tvarovanému designu dokonale splynou s okolím.

 

WEBKATALOG: více informací o produktech

( )