Vše Vše Impuls

Vysoký komfort série Kübler ICONIQ

Pracovní oblečení KÜBLER ICONIQ: nekomplikované, rozmanité a mimořádně variabilní

#IMPULS| Pracovní oblečeni KÜBLER ICONIQ je mimořádné všestranné a snadno se kombinuje. Prvotřídní komfort nošení a velmi vysoká odolnost materiálu vedou k nepřekonatelnému poměru kvality a ceny.

Když tvrdě pracujete, zasloužíte si ten nejlepší pracovní oděv. Tradice ve firmě KÜBLER sahá až do roku 1956. Od této doby dělají vše proto, aby pracovní oděvy byly v každém ohledu přínosem pro jejich uživatele. Inspirací pro pracovní oděvy je každodenní práce lidí. Jedinečná kombinace inteligentních funkcí, vybraných materiálů, moderního vzhledu a důmyslných detailů zabezpečí, aby se všichni cítili při práci úplně pohodlně - což je nejlepším předpokladem neustálého špičkového výkonu. I proto je KÜBLER jedním z předních dodavatelů pracovních oděvů.

Pracovní oblečení KÜBLER ICONIQ: nekomplikované, rozmanité a mimořádně variabilní. KÜBLER ICONIQ vám dává na výběr střih i barvu, stejně jako preferované složení materiálu. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro lehkou směsovou látku s jednoduchou údržbou nebo upřednostníte robustní bavlněnou variantu – obojí je to pravé: výkon, kvalita a cena. Robustní, praktické a pohodlné. Pracovní oblečení, na které se můžete spolehnout.

Skvěle sedí a upoutá na první pohled

KÜBLER ICONIQ upoutá tříbarevným designem. Oblečení vyrobené ze 65 % polyesteru a 35 % bavlny je příjemné i při celodenním nošení. Bezešvé zpracování ramen zabraňuje otlakům a odřeninám. Kalhoty perfektně sedí při každém kroku. V nabídce najdete také provedení se zvýšenou ochranou ledvin, které využijete v chladnějších dnech. Naopak pro letní dny jsou v nabídce krátké vzdušné šortky s množstvím funkcí a ještě větším úložným prostorem.

WEBKATALOG: série ICONIQ a série ICONIQ COTTON

VÍCE INFORMACÍ: Kübler

 

( )