Vše Vše Impuls

Solido by CARESSI vše dokonale sladěné

Kolekce Caressi Gun Metal je stylová a nadčasová a hodí se do každé kuchyně

#IMPULS | Sledujeme nastupující trendy ve světě a hledáme způsoby, jak je udělat krásnější, lepší a levnější. Kromě známých dřezů jsme sortiment rozšířili o vodovodní baterie a příslušenství. Doufáme, že tímto způsobem můžeme přispět k realizaci Vaší vysněné kuchyně. Podívejte se na Caressi nejnovější kolekce ve dvou základních provedeních: moderní antracitové Gun Metal a luxusní měděné Cooper.

Stylová a nadčasová

Kolekce Caressi Gun Metal je stylová a nadčasová a hodí se do každé kuchyně. I když je zbytek kuchyně proveden ve světlejších barvách. Tón tmavého antracitu určuje tón, proto je tato kolekce dokonalým řešením i pro ty, kteří ještě nejsou připraveni na design kompletně černé kuchyně.

WEBKATALOGKolekce Caressi Gun Metal 

Slavnostní dotek

Po dlouhou dobu byla měď považována za staromódní. Ale ta myšlenka je nenávratně pryč! Trend měděného vzhledu je dobře vidět i u dřezů. A to z dobrého důvodu. Dřezy z kolekce Cooper dodají vaší kuchyni hřejivý, elegantní a slavnostní nádech.

WEBKATALOGKolekce Caressi Cooper 

PVD povrch

Dřezy jsou vyrobeny z nerezové oceli (SS304) a mají PVD povrch. Jedná se o povrchovou úpravu, která se na materiál nanáší pomocí vakuového procesu. Povrch kuchyńských baterií je odolnější vůči poškrábání a tvrdší oproti tomu chromovému. Kromě PVD povrchu nanášíme také vrstvu proti otiskům prstů. Díky tomu jsou tyto produkty mnohem jednodušší na údržbu a používání.

( )