Vše Vše Impuls

Klika a ještě něco navíc

Klika Marchesi INLAY s individuální vložkou.

#IMPULS | Kování je dobrý a účinný způsob, jak lze v místnosti jemně nastavit akcenty a vytvořit vyladěnou atmosféru. S novými klikami můžete nyní realizovat své vlastní nápady. Individuální nápis na klice je vygravírován speciálním laserem a může přispět k lepší orientaci v budově.

Dveřní kliky Marchesi jsou vybaveny individuálně navrženou vložkou, kterou lze kdykoli vyměnit a která slouží k dodatečnému označení a orientaci. Zejména v hotelech, velkých kancelářích, institucích, nemocnicích, ordinacích lékařů nebo velkých firmách může být individuální nápis na dveřních klikách velkým pomocníkem pro hosty, zákazníky nebo pacienty. Drobné detaily často znamenají velký rozdíl, který vede k větší celkové spokojenosti zákazníků nebo pacientů. Zejména pro starší lidi je tento estetický prvek často mnohem víc než jen vizuální trik. Nápis na klice se tak stává nepostradatelnou pomůckou pro orientaci, zejména pro starší osoby, které hledají správné dveře.

Snadná orientace

V tomto kontextu lze vygravírovat cokoli, co si přejete. Ultramoderní laser vytváří různá písma a symboly nebo vzory v závislosti na orientaci a potřebách uživatele. Personalizovaná vložka usnadňuje zákazníkům nebo pacientům každodenní život, zlepšuje vzhled a umí spojovat funkci s atmosférou.

 

Webkatalog: kliky Marchesi INLAY

( )