Vše Vše Impuls

Účelný design

Designová řada PIX se svým kulatým tvarem a minimalistickým vzhledem je co se designu týče, trefa do černého.

#IMPULS | Zásuvkové systémy organizují nejdůležitější napájecí, multimediální a datová připojení v jednom stylovém prvku. Vyberte zásuvkový modul nástavný, vestavný nebo výsuvný tak, aby byl snadno a bezpečně dostupný v kanceláři na vašem pracovním stole, v kuchyni nebo kdekoliv jinde. Zásuvka už není jen účelná, ale stává se elegantní součástí celého designu.

ELEVATOR Home - výsuvný zásuvkový modul

Zásuvková jednotka ELEVATOR je jako stvořená pro kancelář či kuchyň. Díky´kompaktnímu designu ji lze snadno integrovat do pracovní desky. Instalace je neuvěřitelně jednoduchá – do otvoru 80 mm vložíte zásuvkovou jednotku a zespodu připevníte zajišťovacím kroužkem. Potřebujete-li napájení či datovou zásuvku, stačí ELEVATOR jednoduše stisknout a jednotka se zásuvkami se vysune.

TWIST - vestavný zásuvkový modul

Zásuvková jednotka TWIST je jako stvořena pro kancelář, ale stejně dobře vynikne například i v kuchyni. Díky kompaktnímu designu a velmi nízké montážní hloubce (již od 40 mm) ji lze snadno integrovat do kuchyňských linek či kancelářských stolů. Bez problémů ji lze instalovat nad šuplíky, kterým nijak nepřekáží. Clever je uzávěr, kterým stačí jednoduše otočit a nepoužívané zásuvky chytře schovat.

PIX - vestavný zásuvkový modul

Bachmann PIX svým kulatým tvarem a minimalistickým vzhledem je to, co se designu týče, trefa do černého. Zásuvkové jednotky můžete použít jednotlivě, nebo je kombinovat. Kompaktní rozměry a malá vestavná hloubka (cca 45 mm) zajistí snadnou montáž shora, případně zepředu. Sada barevných kroužků sladí nebo naopak zdůrazní vzhled zásuvek PIX.

WEBKATALOGzásuvkové moduly Bachmann

( )