Vše Vše Impuls

Čistě přírodní podlahy Solido

Přírodní dřevěná podlaha, každý díl je unikátním kouskem přírody. Selská prkna dub klidný olejovaný © SCH

#IMPULS | O přírodní materiály v obytném prostoru neustále roste zájem. Přírodní dřevěné podlahy mají významný vliv na celkovou atmosféru v místnosti. Zpříjemňují ji a zprostředkovávají příjemný pocit při chůzi naboso. Tento pozitivní vliv – a mnoho dalšího – nabízí naše nová speciální řada podlah z přírodního dřeva Solido.

Všechny přírodní podlahy Solido jsou skladem a tudíž okamžitě k dispozici: selská dubová prkna olejovaná s různými finálními úpravami (klidná, silná, divoká) a dvěma selskými prkny z jasanu s lakovaným povrchem. Palubky javor, jasan a dub s lakováním. Nově v nabídce naleznete podlahy ve vzoru rybí kost, olejované s praktickým zámkovým spojem.

Čistá příroda

Surovina přírodních dřevěných podlah Solido - dub - roste před zpracováním na podlahy 50 až 100 let zdravě v evropských lesích. Během této doby stromy absorbují atmosféru lesa a zdejší flóry a fauny. Vzniká tak jedinečný přírodní produkt, který odráží jeho krásu a hodnotu v obytných prostorech.

Pečlivé následné opracování pro jedinečnost přírodních dřevěných podlah Solido přináší „kousek lesa“ do vašeho domu.

Třívrstvá struktura podlahy

Podlahy z přírodního dřeva Solido mají třívrstvou strukturu. Vrchní vrstva je z vybraných evropských druhů dřeva odpovídající tloušťky, olejované nebo v lakovaném provedení. Střední vrstva sestává z měkkého dřeva, které probíhá příčně vzhledem k otěrné vrstvě a spodní vrstvě. Díky této struktuře může dřevo přirozeně pracovat jen omezeně, čímž se zabrání vzniku mezer a vypouklin či vrzání dřeva.

Finální olejový úprava

Přírodní olej pomalu proniká do struktury dřeva, tvrdne, impregnuje a chrání ho tak před nečistotami a vlhkostí. Ve výrobě se nanáší dvě vrstvy přírodního oleje, takže podlaha je po pokládce ihned pochozí.

5 Gc rychlé spoje

Montáž spoji 5Gc funguje jednoduše a rychle. Desky musí být sešikmeny pouze v podélném úhlu a vpředu zajištěny. Kliknutí potvrdí správné zapadnutí. Pro montáž nebo demontáž není nutný žádný montážní nástroj.

WEBKATALOG: Přírodní dřevěné podlahy Solido

( )