Vše Vše Impuls

Systém VS ADD® Door vytváří více místa

Chytrý závěsný systém VS ADD® Door využívá prostor, který nebyl dříve využívaný: na vnitřní straně dveří skříně, na vnitřním boku skříně nebo volně zavěšený kdekoli v prostoru.

#IMPULS | Co takhle proměnit vnitřek skříně na další úložný prostor? Geniální, že? VS ADD® Door přesně to dělá. Zejména pro věci, které se často používají a je třeba je pohodlně uložit na dosah ruky. Chytré přídavné poličky využívají stávající, ale zatím většinou nevyužitý prostor na vnitřní straně dvířek skříněk, na vnitřní straně stěn skříněk; ale lze jej namontovat i kdekoli jinde na stěnu. VS ADD® Door vnáší pořádek do všech obytných prostor a lze jej individuálně přizpůsobit a rozšířit během několika sekund.

Značka Vauth-Sagel je vždy o umění využívat prostor. Často špatně využívané nebo nevyužité prostory například v kuchyňské skříni. Výsledkem jsou dveře VS ADD® Door, chytré řešení, jaké tu ještě nebylo. A není to jen funkčnost, která určuje standardy, tato novinka splňuje i ty nejvyšší požadavky na design. "Na design a funkčnost se vždy díváme z perspektivy univerzálního použití. To, co je vyvinuto ve firmě Vauth-Sagel, je navrženo tak, aby lidem usnadnilo život a splňovalo nejvyšší standardy kvality - a to platí celosvětově," říká výkonný ředitel Vauth-Sagel Claus Sagel.

Ať už na vnitřní straně dveří, na vnitřní stěně skříně nebo namontované na stěně: použití VS ADD® Door je zábavné, protože systém lze tak snadno sestavit a police jsou flexibilně nastavitelné. Puristická police z práškově lakované oceli vykouzlí další, snadno přístupný úložný prostor v kuchyních, technických místnostech, koupelnách a obytných prostorách. Jde o prostorově úsporný způsob, jak pohodlně uložit věci každodenní potřeby, které je potřeba mít rychle po ruce. Bez ohledu na to, kde je VS ADD® Door instalován – protože je k dispozici ve výškách 650, 1450 a 1900 mm, vždy najde perfektní místo. Moderní lávově šedé provedení je k dispozici skladem. 

WEBKATALOG: Úožný systém VS ADD DOOR

 

( )