Vše Vše Pohled

Brožura Hotové stavební díly 2023

V nové brožuře Hotové stavební díly najdete výběr ze sortimentu podlah, sady kování pro posuvné dveře, dveřní polotovary nebo také parapety.

#POHLED | Právě vychází nová brožura Hotové stavební díly. Najdete v ní výběr ze sortimentu podlah, sady kování pro posuvné dveře, dveřní polotovary nebo také parapety. Celkem obsahuje 863 artiklů, které můžete až na výjimky objednávat skladem.

Podlahy

Ať už preferujete dřevěné nebo vinylové podlahy, z této brožury si vyberete vždy. Vybírejte podle různé úrovně zátěže od objektových přes obytné místnosti až po speciální sérii SPA vhodnou do vlhkých prostor koupelen. Nabízíme také různé vzory pokládky jako klasické palubové podlahy s tradičním parketovým vzorem, nebo oblíbená selská prkna. Zvláštní skupinu pak tvoří odolné vinylové podlahy. A nechybí ani příslušenství jako podlahové a přechodové lišty, schodnicové profily nebo přípravky pro pokládku a následnou péči o povrch podlahy.

Posuvné dveře

Snadný výběr i montáž, to jsou hlavní přednosti kompletních sad kování pro posuvné dveře. Lze objednat také varianty moderních celoskleněných dveří. Vše je připravené k instalaci.

Dveřní polotovary a Parapety

Vysoce funkční a odolné dveřní polotovary s různou tloušťkou materiálu vhodné převážně pro výrobu vchodových dveří. Vše doplňuje nabídka vnitřních okenních parapetů s možností přířezu na míru.

 

Brožura Hotové stavební díly 2023

Více informací žádejte u svých obchodních zástupců

( )