Vše Vše Impuls

Automatické osvětlení

Vícenapěťový síťový zdroj je považován za srdce systému a poskytuje pět různých úrovní výkonu 18, 36, 48, 72 a 90 wattů. © L&S

#IMPULS | Individuální osvětlení vytváří útulnou atmosféru. Zejména v oblasti osvětlovací techniky se neustále vyvíjejí nové inovace s obrovským potenciálem. Do portfolia byl například nedávno zařazen nový ovladač Meccano Driver od společnosti L&S, který vytváří spoustu zajímavých možností použití.

Inovativní ovladač Meccano Driver má potenciál změnit nejen svět LED osvětlení. Zákazníci si nyní mohou vytvořit a realizovat vlastní koncepci osvětlení a automatizace. Inovativní napájecí síťový zdroj v modulárním provedení představuje všestranné možnosti použití.

Systém je rychle sestavitelný a modulární konstrukce umožňuje libovolné rozšíření. Vícenapěťový síťový zdroj je považován za srdce systému a poskytuje pět různých úrovní výkonu 18, 36, 48, 72 a 90 wattů. Kromě toho jednotka poskytuje 12 V/DC a 24 V/DC a lze ji snadno vybavit propojovacími kabely pro globální trh. Systém skvěle doplňují různé rozdělovače a moduly pro dálkové ovládání, senzory, ovládání chytrým telefonem a hlasové ovládání (Amazon Alexa a Google Home), každý pro 12 V/DC nebo 24 V/DC. První modul zapojený do síťového zdroje poskytuje  napětí pro další moduly. Detektor pohybu a infračervený senzor od společnosti Meccano otevírají další praktické oblasti použití. Díky tomuto kompaktnímu a modulárnímu řešení mají zákazníci úplnou kontrolu nad každým použitím.

Moduly lze vzájemně propojit a umožnit tak pohodlné dálkové ovládání nejrůznějších oblastí v domácnosti. Díky plochému provedení s výškou pouhých 16 mm je montáž síťového zdroje ideální na půdu korpusu. Variabilní vstupní napětí 100- 240 V také dokonale kompenzuje případné kolísání napětí.

Ovladatelné společně

S dostupnými moduly DualColor se příslušná svítidla stmívají nebo se plynule nastavuje barva světla. DualColor kombinuje barvy světla 3 000 K teplé bílé a 4 000 K neutrální bílé v jednom svítidle. Díky jednoduchému zásuvnému systému lze napájecí jednotku okamžitě kombinovat a instalovat samostatně. Systém dokonale doplňují přidružené jednokanálové a vícekanálové dálkové ovladače, vizuálně atraktivní senzory, detektory pohybu a dveřní kontaktní senzory.

 

WEBKATALOG: Automatické osvětlení Meccano

 

( )