Vše Vše Impuls

Hawa Concepta III: Revoluční řešení prostoru

Prostřednictvím systému Hawa Concepta III lze dobře integrovat úložné prostory nebo pracovní plochy do obytných prostor. © Hawa

#IMPULS | Ve světě, kde musí funkčnost a estetika jít ruku v ruce bez kompromisů, nastavuje systém Hawa Concepta III nové standardy. Představte si dveře skříně, které se nejen otevírají, ale také se otočí o 90 stupňů a elegantně se zasunou do korpusu nebo do boční kapsy. Jednoduchým dotykem se objeví skryté pracovní plochy nebo úložné prostory, které se stejně snadno zase schovají.

Klíčová slova pro Hawa Concepta III jsou plynulý chod a čisté linie. Ať už v kuchyni, prádelně, domácí kanceláři nebo šatně, obsah skříní může být využit během několika sekund a stejně rychle opět zmizet. S novým systémem Hawa Concepta III se čelní plochy jeví elegantně a minimalisticky. Navíc možnost bezúchytkového řešení přidává na celkovém puristickém vzhledu.

Plynulý chod

Dveře lze otáčet o 90 stupňů a zasunout je bočně do korpusu nábytku nebo do výklenku ve zdi. Lehké poklepání stačí k otevření a zavření skříně bez velkého úsilí. Patentovaný, moderní systém zajišťuje plynulý a bezproblémový pohyb díky promyšlené mechanice. Technologie byla testována na 40 000 cyklů, což odpovídá průměrné životnosti otočně-zasouvacích dveří 25 let, a je bezúdržbová. Systém může být přizpůsoben individuálním potřebám: od polovysokých až po vysoká řešení. Díky čistému vzhledu v zavřeném stavu se úložné prostory nebo pracovní plochy snadno integrují do obytných prostor.

Výhody

  • Variabilní rozměry dveří: od polovysokých až po vysoká řešení.
  • Snadná montáž díky vysokému stupni předmontáže
  • Intuitivní nastavení s lehce přístupnými seřizovacími body
  • Ergonomická podpora pohybu pro plynulý a lehký chod
  • Otevírání a zavírání s minimální námahou – stačí jedna ruka
  • Jednotný, zarovnaný design čel – čisté linie
  • Umožňuje montáž s úchytkami i bez nich – technika zůstává skrytá

Snadná montáž

Hawa Concepta III usnadňuje vše – od instalace až po užívání. Montáž je téměř tak intuitivní jako samotná manipulace, díky vysokému stupni předmontáže, který šetří čas a potřebné nářadí. Všechna nastavení lze rychle a bez námahy provést prostřednictvím lehce přístupných seřizovacích bodů. Díky vývoji, na kterém se podíleli uživatelé, interiéroví architekti, projektanti a výrobci, se nový systém vyznačuje mimořádnou uživatelskou přívětivostí a praktičností. Hawa Concepta III nabízí promyšlené řešení, které plynule přechází z otevřeného prostoru do zavřeného. Funkčnost se tak stává tichou revolucí v pozadí každodenního života.

Webkatalog: Hawa Concepta III

( )