Vše Vše Impuls

Jak si kdo ustele, tak si lehne!

Správná matrace je ten rozdíl. U nás si můžete vybrat z mnoha modelů a stupňů tvrdosti. © Geltex

#IMPULS | Každý z nás stráví přibližně 24 let svého života v posteli. Pro dosažení maximálního pohodlí nesmí chybět správná matrace. V našich prodejních a poradenských centrech vám naši odborníci ochotně poradí.

Jak správně ležet? Nároky na naše postele jsou stejně individuální jako my samotní, ale jedna věc je jistá: Na správné matraci záleží. U nás si můžete vybrat z mnoha modelů, stupňů tvrdosti a kombinací matrací s rošty.

Boxspring-Feeling pro každého od Callea

Systém boxspring u matrací Callea sestává z matrace s pružinovým jádrem v pouzdrech. Odpružení a polštáře zaručují pocit postele boxspring a matraci lze použít na všechny standardní postele. Ať už dřevěné nebo kovové rámy, jedinečná kombinace Callea zajišťuje klidný spánek na vašem lůžku.

Co je tajemstvím?

Vysoce kvalitní odpružení (vložka do postele) je základem pružinového spacího systému Callea: Vnitřní pružinové jádro uzavřené v pouzdrech je ergonomicky zónované a pokryté vysoce kvalitní pohodlnou pěnou. Potah matrace v kvalitě šetrné k pokožce zaujme příjemně suchým a hygienickým prostředím na spaní. Polštáře vyrobené z prodyšné studené pěny s množstvím polohovatelných bodů zaručují dokonalé přizpůsobení tělu a maximální pohodlí. Pružinové jádro s volně pohyblivými, vysoce přizpůsobivými pružinami zajišťuje pro tělo optimální odpružení v oblasti ramen, lordózy a pánve.

Geltex od Sembella

Není pěna jako pěna. Tak tomu je od triumfálního nástupu hybridní studené pěny GELTEX. Díky své obzvláště otevřené a pružné buněčné struktuře pomáhá tato kombinace pěny a gelu podporovat tělo v jeho přirozené poloze a zmírňovat tlak tam, kde vzniká.

WEBKATALOG: Matrace GELTEX

WEBKATALOG: Matrace CREMOSA

( )