Vše Vše Impuls

Efektivní pracovní ochrana

#IMPULS | Předcházení nehodám v našem stále náročnějším pracovním dni je pro firmy nejvyšší prioritou. Novinka v sortimentu Schachermayer: JSP - vysoce kvalitní výrobky od britských odborníků na bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Plus: Nyní si u nás můžete nechat své ochranné přilby označit logem.

Téma bezpečnosti práce hraje stále důležitější roli a výrobci v oblasti pracovních oděvů hledají neustále nové aplikace a inovativní technologie, usnadňující každodenní práci. Nejvyšší úroveň bezpečnosti lze kombinovat s individuální značkou.

Firma JSP® je již od roku 1964 jedním z odborníků na bezpečnost práce pro ochranu hlavy, očí, obličeje a dýchacích cest. Po celém světě se 70 milionů pracovníků spoléhá na jejich know-how.

Na našem webkatalgu nyní najdete velký výběr průmyslových bezpečnostních přileb a přileb pro výškové práce. Dále také v našem sortimentu nechybí: průmyslové ochranné štíty, ochranné brýle EVOSpec, masky proti jemnému prachu, podbradní řemínky, potítka, kukly nebo ochrana sluchu.

WEBKATALOG: JSP ochrana hlavy

( )