Vše Vše Impuls

Hipso: Jednoduché & stylové

Hipso je čtvercová světelná lišta s neviditelným, chytrým jádrem, které ukrývá sofistikovanost světla. © Domus Line

#IMPULS | Pořádek je polovina života. Čím organizovanější a minimalističtější je obývací prostor, tím trvanlivější a klidnější je jeho atmosféra. S novou řadou Hipso společnosti Domus Line je možné navrhnout obývací nebo kuchyňský prostor, který je čistý, tichý a zároveň stylový. Specialistovi na osvětlení se podařilo vyvinout modulární systém, jehož prvky lze vzájemně integrovat.

Hipso je čtvercová světelná lišta s neviditelným chytrým jádrem, které skrývá rafinovanost svítidla. Proto je tvar svítidla definován pouze světlem. Střed reflektoru je buď otevřený, zakrytý, nebo je v něm umístěn dotykový senzor, pomocí kterého lze světlo přizpůsobit potřebám uživatele, a tím i jeho pohodě. Minimalistický design čtvercového tvaru, ať už pro zapuštěnou, nebo povrchovou montáž, promění kuchyňské linky, vitríny či knihovny v lákadla pro oči.

Stmívač a dotyk

Svítidlo Hipso D-Motion má světelný zdroj, který umožňuje dynamické i postupné nastavení barevné teploty svítidla pomocí systémů dálkového ovládání. Ve verzi TDM je Hipso vybaven hlavním dotykovým spínačem, který je bezpečný i při dotyku mokrými prsty, například v kuchyni nebo koupelně. Všechny modely Hipso jsou k dispozici v provedení z lakované oceli a v černém dotykovém provedení. U řady Hipso byl do těla svítidla integrován světelný okraj se sníženým průřezem pro lepší distribuci světla. Je možná řada konfigurací; svítidlo se instaluje do vyfrézovaného otvoru nebo do průchozího či slepého otvoru. Každý modul lze kombinovat se standardními napájecími jednotkami nebo se systémy pro regulaci jasu a teploty barev. Tento světelný zdroj s energetickou účinností G umožňuje vytvářet působivé kompozice a fascinující světelné efekty.

 

WEBKATALOG Vestavné svítidlo Hipso D-Motion

( )