Vše Vše Impuls

Nová éra zásuvkových prvků Twist 2

Twist 2 je důmyslným pokračováním a nástupcem mimořádně úspěšné a oblíbené zásuvky Twist.

#IMPULS | Jsou produkty, které by se neměly měnit, ale pouze dále rozvíjet a zdokonalovat. Právě takovým výrobkem je řada zásuvek Twist od společnosti Bachmann. S modelem Twist 2 byl úspěšný produkt Twist dále optimalizován z hlediska technologie, designu a pohodlí a nabízí kompaktní vylepšení pro každodenní použití

Nový Twist 2 má mnoho výhod: Lze jej otevřít automaticky stisknutím tlačítka, což ještě více zvyšuje pohodlí při používání. Povrchová úprava proti otiskům prstů navíc zabraňuje nepříjemným otiskům prstů na povrchu, což vytváří stylové akcenty v černé nebo nerezové oceli. Umožňuje také rychlé a snadné čištění: Kryt lze snadno sejmout, takže lze lehce odstranit zbytky prachu.

 

Kulatý, nebo hranatý

Vysoce kvalitní povrchy zajišťují, že Twist 2 nejen dobře vypadá, ale je také příjemný na dotek. Nová zásuvka od společnosti Bachmann tak upoutá pozornost, ať už v kuchyni, v přihrádkách, v obývacím pokoji, nebo v domácí kanceláři.  Twist 2 vám také dává na výběr mezi hranatým a kulatým tvarem. U obou modelů se zásuvka otevírá automaticky stisknutím tlačítka. Otevírací mechanismus je navíc vybaven integrovaným tlumičem. Po použití se kryt jednoduše a bezpečně rukou uzavře.

 

Rychlé nabíjení 

Kulaté, nebo hranaté, to je otázka vkusu, ale rychlé nabíjení je jen otázkou dobré technologie: To je možné s integrovanou USB nabíječkou 22 W. Díky kompaktnímu provedení a malé montážní hloubce lze Twist 2 integrovat do pracovních desek nebo psacích stolů a ušetřit tak místo. Napájecí kabel je veden těsně u zásuvkového pouzdra a montážní hloubka je pouze asi 40 mm.

 

WEBKATALOG  Zásuvkový prvek Twist 2

( )