Vše Vše Praxe

Bankhamer: Kulečník & večeře

Zvláštností stolů s turnajovou úrovní je možnost přeměny na jídelní stůl. © Thomas Bankhamer

#PRAXE | Thomas Bankhamer již dobyl mezeru na trhu se svými personalizovanými stoly Wuzzler pro firmy. Nyní rozšířil své portfolio o exkluzivní kulečníkové stoly, které lze během chvíle přeměnit na elegantní jídelní stoly. Kdo by chtěl, může si svůj jedinečný kus nábytku přizpůsobit, pokud jde o umístění loga nebo výběr barvy.

St. Willibald je malá obec v hornorakouském okrese Schärding čítající 1 122 obyvatel. A kdo by chtěl exkluzivní kulečníkový stůl nejvyšší kvality, je na správném místě. Protože jeden z těchto 1 122 obyvatel je Thomas Bankhamer. Tento hornorakouský podnikatel se již v komunitě proslavil svými speciálními stoly Wuzzler a nyní své znalosti produktového designu a technologie vkládá také do kulečníkových stolů speciálně vyrobených pro německou společnost G.T. Design (AtomBillard.de). 

Jíst a hrát

Tyto speciální kulečníkové stoly jsou jedinečné. S tímto nápadem přišel bývalý profesionální hráč kulečníku Thomas Gollowitsch z Německa. Thomas Bankhamer jako inženýr a produktový designér realizuje projekt v celé jeho šíři: „V mém srdci jsou technické komponenty a atraktivní design stejně důležité. Spodní část stolu je tvořena kombinací hliníku a multiplexu, přičemž velké množství dílů je vyrobeno na míru. Díly vyrobené s přesností na desetinu milimetru pomocí CNC obrábění zajišťují, že spoje do sebe dokonale zapadají. Díky tomu je G.T. Design jedinečnou kombinací designu a dokonalé přesnosti.“  Co je zvláštností stolů s úrovní turnajového stolu? Lze je také přeměnit na jídelní stůl a dobýt tak i soukromý prostor: „U nás to jde jednoduše. Třídílná deska jídelního stolu se vkládá ručně do speciální komory pod stolem. To znamená, že se deska nemusí snímat a následně ukládat.“ 

Individuální a na míru

Důmyslný nivelační systém s bodovým tlakovým zatížením 150 kg na jeden seřizovací šroub zajišťuje také nebývalou stabilitu kulečníkového stolu. Hraje se na něm jako na špičkovém turnajovém kulečníkovém stole. Kromě toho se používá celosvětově jedinečná „ochrana spodní části“, díky níž je spodní část konstrukce neviditelná. Ve skleněné konstrukci podstavce má zákazník možnost přímo ovlivnit barevné provedení s logy apod. Také barvu kulečníkového plátna lze zvolit individuálně.

Více informací: Bankhamer Design 

( )