Vše Vše Impuls

Estetika Marchesi: Nové modely klik ze zamaku

S poutavými akcenty lze vytvořit působivou atmosféru © Marchesi

#IMPULS | Nové modely klik ze zamaku od firmy Marchesi okouzlují svým stylem a estetikou. Společnost se drží pevné designové filozofie, která umožňuje vytvářet vyvážené akcenty v interiérovém designu doplněné o zajímavé detaily.

Bez ohledu na typ interiéru - interiéroví designéři obvykle dosahují speciální atmosféry pomocí promyšleného spojení velkých struktur a drobných detailů, které dohromady vytvářejí harmonický celek. Nové modely klik od Marchesi nabízejí mnoho možností a přesvědčují svou elegancí a nadčasovým designem. S různými tvary a barevnými provedeními lze uspokojit širokou škálu designových nápadů.

Slitina Zamak

Tlaková slitina Zamak plně využívá výhod a vlastností slitin – což je v tomto oboru jedinečné. Zamak je název, který vznikl jako zkratka pro Z-Zinek, A-Hliník, MA-Magnesium a K-Měď. Ve skutečnosti se jedná o slitinu, která se skládá převážně ze zinku, malého množství hliníku, magnesia a mědi. Tyto prvky přidávají zinku, který sám o sobě není příliš odolný, potřebnou tvrdost a odolnost.S tlakovou slitinou Zamak lze dosáhnout vysoce kvalitních a lepších povrchů. To umožňuje výrobu přesných tvarů, protože se jedná o zvláště rovnoměrnou slitinu, která nevyžaduje dodatečné úpravy. V tomto kontextu vytváří design a optimalizovaný materiál krásné umělecké dílo s mnoha možnostmi využití.

 

WEBKATALOG: Kliky Marchesi zamak
 

( )