Vše Vše Impuls

EVOline®Wing: promyšlená zásuvka

EVOline®Wing je vhodný pro širokou škálu kabelů, jako je HDMI, LAN a napájecí kabely pro bezpečné připojení. © EVOline

#IMPULS | Každý to zná: tady kuchyňské šuple se spotřebiči, někde jinde elektrická zásuvka. EVOline nyní nabízí jednoduché řešení pro všechny kabelové zásuvky: Díky EVOline®Wing nyní můžete vybavit jakýkoliv výsuv - ať už v kuchyni, v kanceláři nebo v koupelně - potřebnými elektrickými zásuvkami a chránit kabely.

Už žádné zamotané kabely v kuchyňském ostrůvku, kanceláři nebo koupelně. EVOline®Wing je řešením pro bezpečné vedení přívodního kabelu. Výsledkem je, že kabely již jen tak neleží v zásuvkách, ale jsou bezpečně umístěny v prostorově úsporném vedení vzadu za výsuvem. To znamená, že již nedochází k poškození, zauzlování nebo zasekávání kabelů a řešení zároveň zajišťuje hladké otevírání a zavírání zásuvky.

Rychlá montáž

EVOline®Wing je vhodný pro širokou škálu kabelů, jako je HDMI, LAN a přívodní kabely pro bezpečné používání zásuvek. Moderní řešení od EVOline zaujme i jednoduchou a rychlou instalací. Nový systém vedení kabelů pro všechny pohyblivé nebo výsuvné díly nábytku lze instalovat horizontálně nebo vertikálně na dřevěné a kovové zadní stěny. Naši obchodní pracovníci v callcentru i v terénu Vám rádi poradí.

Výhody

• vhodné pro zásuvky s dřevěnými a kovovými zadními panely
• snadná montáž
• bezpečné použití
• vhodné pro různé kabely

 

WEBKATALOG: EVOline Wing

( )