Vše Vše Impuls

Blum Expando T - Štíhlý design je trendy

Puristický design v moderních kuchyních je trendem. Blum je prvním dodavatelem, který zaujal upevňovacím systémem pro tenká čela. © Blum

#IMPULS | Nábytek s tenkými čely z neobvyklých materiálů je v módě. Rakouský výrobce kování Blum je prvním dodavatelem, který nabízí upevňovací systém pro tenká čela nábytku - výklopy, dvířka a výsuvy. To umožňuje vytvářet nábytek s puristickým designem.

Při výrobě kvalitního nábytku je osobní přístup stále důležitější. Zákazníci chtějí nábytek, který si mohou individuálně navrhnout. To je výzva pro designéry a  výrobce nábytku. A  stále nás překvapují novými kreativními nápady. V  současné době jsou v módě dvířka, výsuvy a vybrané výklopy z neobvyklých materiálů v působivě tenkém provedení od pouhých 8mm. Pokud jde o  materiály, je možné použít téměř cokoli: od  měkkých až po  velmi tvrdé. Ať už se jedná o  velmi tvrdé materiály, jako je přírodní kámen, keramika, HPL nebo masivní materiály, nebo měkčí dřevěné materiály, jako jsou dřevotřískové desky a MDF – výběru a složení tenkých čel se meze téměř nekladou.

Inovace a úspěch

Aby bylo možné tento designový trend dobře uplatnit u běžného nábytku, tak aby tenká čela držela bezpečně, vyvinula společnost Blum jako první výrobce vhodné řešení: inovativní upevňovací systém Expando T. Díky němu je velmi snadné realizovat nové nápady v nábytkové oblasti, jako jsou tenká čela z  extravagantních materiálů. Tenká čela obzvláště dobře zvýrazňují design skříňových systémů Blum. Vybrané typy výklopů lze také realizovat s novým systémem upevnění.

 

WEBKATALOG 

Aventos-čelní kování ExpandoT

Blum Expando T

( )