Vše Vše Impuls

Vysněná podlaha na jedno kliknutí

Naskenujte QR kód svým chytrým telefonem – budete přesměrováni přímo do plánovače podlah. © Foto: SCH / Schmidinger

#IMPULS | Tři vteřiny – to je vše, co potřebujete, abyste okouzlili své zákazníky. Pomocí plánovače podlah lze v příslušné místnosti virtuálně položit a vizualizovat požadovanou podlahu. Majitelé nemovitostí si tak mohou prohlédnout vhodnou podlahu přímo ve svém domě a snadněji se rozhodnout.

V současné době je k dispozici kolem 70 podlah různých kvalitních značek a sortiment se neustále rozšiřuje. Plánovač podlah automaticky rozpozná odpovídající podlahovou plochu a položí podlahu přesně v místnosti s ohledem na nohy židlí a stolu, rostliny nebo jiný nábytek. Původní situace světla a stínu je zachována a zobrazuje tak položenou podlahu realistickým způsobem. Funguje to takto: nahrajte fotografii místnosti — vyberte a otestujte podlahy — podívejte se na efekt v místnosti — rozhodněte se o své oblíbené podlaze.

Vaše poradenství ohledně podlahy s vizuální podporou

Přímo se zákazníkem: Položte podlahu pomocí smartphonu

Na konzultaci přímo u klienta. Vyměňují se nápady, diskutují myšlenky a požadavky. Jak velká je místnost? Jaký styl zařízení se plánuje nebo jaká atmosféra je žádoucí? Vezmete svůj smartphone, vyfotíte danou místnost a pomocí odkazu se dostanete do plánovače podlah. Nyní může klient přímo na smartphonu vidět, jak různé podlahové povrchy mění místnost. Jakmile se rozhodnete pro podlahu, můžete vytvořit a stáhnout PDF se všemi důležitými údaji.

Tip: Naskenujte QR kód (na fotografii výše) a uložte odkaz na plánovač podlah na domovskou obrazovku smartphonu. Přímo na plánovač podlah

Ve vašem vlastním showroomu: uložte jej na domovskou obrazovku

Váš zákazník přijde k vám, aby se dozvěděl o aktuálních trendech v oblasti podlah. Řekněte svému klientovi, aby vám poslal fotografii místnosti. Při konzultaci se přihlaste na Partner portal, přejděte na „Plánovač podlah“ a nahrajte fotografii. Společně se proklikáte výběrem více než 70 značkových podlah a inspirujete se různými dekory a povrchy. Od dubových podlah přírodních / olejovaných přes jasan s lakovaným povrchem až po světlé javorové podlahy – položené prakticky v místnosti, každá podlaha rozvine svůj jedinečný efekt.

Tip: Pro přístup ke všem podlahám ve webovém katalogu, které jsou dostupné i pro virtuální plánovač podlah, můžete také použít hledaný výraz „plánovačpodlah“ (bez mezery). Výsledek hledání "plánovačpodlah".

Objevená oblíbená podlaha: vizualizujte si vybranou podlahu

Váš zákazník ví, co chce. Klient se již rozhodl pro podlahu a jste ve webovém katalogu partnerského portálu. Přejděte do plánovače podlah, zadejte do filtru číslo artiklu nebo název a zobrazí se vybrané podlahy. Tímto způsobem můžete okamžitě vizualizovat vámi vybranou podlahu vašeho zákazníka ve vybrané podobě pomocí nahrané fotografie.

Přímo na partnerský portál / webový katalog.

Výhody

  • během pouhých tří sekund vidíte výsledek položení podlahy
  • vidíte náhled — rozhodnete se správně
  • široký výběr podlah různých značek
  • změna směru pokládky podlahy jedním kliknutím
  • možnost filtrování
  • PDF dokument se všemi důležitými údaji vybrané podlahy
( )