Vše Vše Pohled

Webkatalog: Výprodej online

Velice užitečnou záložku "Výprodej" najdete v pravé horní části obrazovky.

#POHLED | Rychle reagujeme na novinky našich dodavatelů a chceme, aby byly co nejdříve k dispozici skladem. Zároveň je třeba pro tento nový sortiment pravidelně uvolňovat skladové pozice. Pro naše zákazníky tím vzniká dvojitá výhoda, která přináší možnost nakoupit oblíbené zboží výhodněji. Díky užitečné záložce "Výprodej" najdete výrazně zlevněné položky na jednom místě online. Mrkněte na pravidelnou nabídku vybraného sortimentu. Nabídky platí pouze pro omezené množství, tak neváhejte dlouho.

Neexistuje žádná otevírací doba, Vy se rozhodnete, kdy nakupovat, protože služba je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu:

Naše služby  vždy orientujeme směrem k zákazníkovi. Ze zkušeností obchodních zástupců víme, že zákazníci mají různorodé požadavky na náš webkatalog. Zejména v menších firmách není neobvyklé, že se online služby používají pouze na mobilních zařízeních. Zde je tedy obzvláště důležité, aby všechny základní informace byly k dispozici na několik málo kliknutí, a byly tudíž velmi snadno přístupné.

Výprodej za výrazně snížené ceny

Velice užitečnou záložku "Výprodej" najdete v pravé horní části obrazovky. Je určena pouze pro naše registrované zákazníky, to znamená, že ji otevřete až po přihlášení do vašeho účtu na Partnerportalu. Ti kteří s ní pracují pravidelně, již vědí, že je zde možné najít zlevněné položky, které jsou právě k dispozici online. Díky tomu jste o výhodných nabídkách vždy informováni jako první. K rychlejší orientaci vám pomůže třídění podle sloupce „kategorie“ v levé části obrazovky.

 

WEBKATALOG: VÝPRODEJ

( )