Vše Vše Impuls

CPL: více než jen dveře

Dveře CPL jsou k dispozici v široké škále dekorů, které se individuálně přizpůsobí každému konceptu interiéru. © Donau

#IMPULS | V dnešních moderních domácnostech někdy létají dveře. Ale ani to nic neudělá s extrémně odolnými dveřmi CPL značky Donau. Kromě toho přicházejí s nesčetnými módními dekory dřeva, které neponechávají nic náhodě, pokud jde o návrh jakéhokoli konceptu místnosti.

Co vlastně musí v dnešní době interiérové dveře kromě otevírání a zavírání umět? Musí toho hodně vydržet, a to jak z hlediska čištění a bezpečnosti, tak z hlediska každodenního opotřebení: od bouchání dveřmi dětmi přes poškrábání psem až po zvukovou izolaci. A samozřejmě by měly být také odolné proti vlhkosti a mokru, nechcete přece do každé místnosti vybírat jiné dveře.

Inovativní technologie

Chceme toho po interiérových dveřích příliš? Nebo ne? Dveře CPL všechno zvládnou. CPL je zkratka pro Continous Pressing Laminates a označuje ochranný, obzvláště odolný povrch. Tato technologie se používá nejen pro dveře do místností, ale také pro pracovní desky nebo parapety. Díky tomu jsou dveře mimořádně odolné proti poškrábání a nárazům. Také jsou odolné vůči nečistotám a běžným domácím čisticím prostředkům.

Dekor & design

Funkčnost je také důležitá. Vizuálně atraktivnější. Program Donau nabízí nekonečně širokou škálu různých dekorů, protože kombinace dekoračního papíru a průhledné ochranné vrstvy umožňuje úžasnou rozmanitost provedení interiérových dveří CPL. Ať už v teplých odstínech, jako je drásaný dub pro obývací pokoje, moderní vzhled v akáciovém a pískovém odstínu, nebo v klasických odstínech, jako je buk, javor nebo mahagon. Interiérové dveře Donau se individuálně přizpůsobí každému konceptu interiéru.

Nové pojetí prostoru

Dveře se nejen zavírají, ale také se otevírají do prostoru. Například interiérové dveře CPL s bezpečnostním sklem z čirého, strukturovaného nebo ornamentálního skla mohou do domu přinést spoustu světla a rozjasnit dlouhé tmavé vstupní chodby a haly – například ve starých budovách.
Nároky na interiérové dveře jsou vysoké. Nejenže spojují místnosti, ale jsou také kusy nábytku, vytvářejí atmosféru a hrají rozhodující roli při utváření obytného prostoru. Inspirujte se našimi nápady v programu DONAU pro své zákazníky. Navštivte naše expozice dveří v poradenských a prodejních centrech. Naši odborní prodejci vám rádi poradí. Nemusí to být vždy jen bílé dveře.

Výhody CPL

  • odolnost proti poškrábání a oděru

  • odolné vůči čisticím prostředkům

  • odolnost vůči nárazům

  • žáruvzdorné

  • snadné čištění

 

Webkatalog: Donau interierové dveře

 

( )