Vše Vše Praxe

Zůstat vždy flexibilní

Flexinno nabízí modulární systém, jako je model Boxspring, který během okamžiku promění dvoulůžkový pokoj na rodinný pokoj. © www.garger.at

#PRAXE | Hotely a apartmánové domy znají dobře tento problém: Jeden pokoj je určen pro dvě osoby a v případě potřeby jej lze rozšířit o přistýlku. Estetika a pohodlí pak ale obvykle stojí stranou. Nábytkový systém Flexinno od Saalbacher Tischlerei Flexinno GmbH nabízí řešení: V několika jednoduchých krocích lze gauč přeměnit na palandu a dvoulůžkový pokoj na pohodlný rodinný pokoj.

Rakousko žije z cestovního ruchu, flexibilita je v hotelovém průmyslu nejvyšší prioritou – také pokud jde o kapacitu. Rychle potřebujete další postel, nebo přístýlku pro děti. Ve dvoulůžkovém pokoji byste v ideálním případě měli najít místo pro šest hostů bez velkého úsilí, abyste mohli udržet vysokou obsazenost.

To je přesně ten případ, kdy přichází na řadu nábytkový systém Flexinno – nápad, který se objevil náhodou, říká Josef Langegger, vedoucí truhlářství v Saalbachu: „Myšlenka ve skutečnosti vyšla z nutnosti, protože jsme v rodinné firmě měli také ubytovnu s palandami pro studenty. O víkendech ale museli i dospělí spát na palandách, to jsme chtěli změnit. Náš systém jsme poprvé představili na veletrhu GAST v Salcburku, poté se nábytkový systém Flexinno vyvíjel na základě požadavků zákazníků více než deset let od roku 2003.“

Individualita je klíčová

Každá postel Flexinno může být jedinečná, protože zákazník si může sám vybrat druh dřeva, dekor, barvu a čalounění gauče, jako je kůže nebo látka. K tomu ještě například u modelu „Plano Frame Cube“ existuje možnost vybrat si oblíbený obrázek pro aplikaci na pelest postele. Každý hotelový pokoj tak má svůj vlastní styl. Pohodlí a estetika zůstávají u nábytkového systému Flexinno vždy na prvnímmístě. Truhlářství v Saalbachu myslí na zákazníka při každém výrobním kroku: od koncepce přes nákresy a 3D pohledy až po výrobu a montáž. Schachermayer podporuje salcburskou společnost již mnoho let dodávkami kování, spojovacích prvků, nástrojů, prefabrikátů a chemicko-technických výrobků.

Od dvoulůžkových po rodinné pokoje

Postele boxspring jsou trendem už roky. I zde společnost Flexinno přišla s dalším nápadem: Super pohodlné postele lze v místnosti libovolně umisťovat napříč nebo podélně. Prostorný dvoulůžkový pokoj může být přeměněn na šestilůžkový  pokoj bez obětování prostoru, a to buďs manželskou postelí, nebo s jednolůžky. 

V příštích dvou letech bude Flexinno investovat do nové strojní haly s technologií 4.0 a nářezovým centrem, které je v současnosti umístěno mimo závod, bude přesunuto zpět. V nové třípatrové budově bude také oddělení pro vývoj, montáž systému postelí a kanceláře. Investice dosahují devíti milionů eur.

Klidný spánek

Společnost Flexinno GmbH nedávno začala poskytovat klidný spánek se sérií spacích systémů Wellinno. Základní myšlenkou systému postelí Wellinno® je optimální podpora lidského těla ve všech polohách při spánku, ať už na zádech, na břiše nebo na boku. Uklidňující pohyb vln, podobný vodnímu lůžku, zajišťuje delší a klidnější spánek.

VÍCE INFORMACÍ: Flexinno

( )