Vše Vše Impuls

Budiž světlo!

Se speciálním osvětlením Siro můžete vytvořit zvláštní atmosféru - v ložnici i v obývacím pokoji. © Siro

#IMPULS | | Zejména v době, kdy opět trávíme více času v interiéru a venku se dříve stmívá, hraje osvětlení v naší domácnosti důležitou roli. Sortiment osvětlení Siro zaujme novými produkty připravenými k zapojení do zásuvky, stejně tak bodovými světly a LED pásky. Světlo totiž dokáže nejen navodit náladu, ale má také rozhodující vliv na naši pohodu.

Zimní dny jsou jako naše nálady. Někdy pochmurné, jindy slunečné a jasné. Alespoň pokud jde o osvětlení, můžete vzít otěže do vlastních rukou: Nové produkty Siro-Licht jsou připraveny k zapojení, takže jsou uživatelsky přívětivé a kompatibilní s mnoha dalšími výrobky. S novými LED pásky a odpovídajícími senzory s bateriemi a dálkovým ovládáním uvádí společnost Siro na trh dokonale sladěný systém.

Zapojit a hotovo

Inovativní LED pásky Siro-Flexline ve variantách DUO nebo RGB, nové dálkové ovladače s velmi malými kompaktními a výkonnými přijímači jsou jen některé z nejzajímavějších prvků nové řady Siro-Licht. Pomocí SL-DUO můžete nastavit osvětlení od studené bílé po teplou bílou. SL-RGB umožňuje individuální a plynulé nastavení barvy světla nebo barevného cyklu. Systém lze dodatečně připojit ke všem stávajícím rozvodům v budově a jednotlivé barvy světel lze také stmívat. Instalace je jednoduchá; k jedné řídicí jednotce lze připojit libovolný počet přijímačů. K jednomu přijímači lze současně připojit až osm ovladačů.
V chladných zasněžených dnech vám zahalí váš obývací pokoj nebo ložnici do útulné teplé bílé barvy. Neutrální bílá se doporučuje, když pracujete, hrajete si s dětmi, vaříte nebo přijímáte hosty. Studená bílá naopak zvyšuje schopnost soustředění a výkonu.

WEBKATALOG: SIRO LED pásky

 

( )