Vše Vše Impuls

Stylová ochrana proti počasí

Přístřešky Längle nabízejí nejen dostatečnou ochranu proti povětrnostním vlivům, ale také zapadají do celkového konceptu jako dekorativní skleněný prvek. © Langle Glass

#IMPULS | Skleněné přístřešky splňují v dnešní architektuře několik požadavků. Kromě ochrany před povětrnostními vlivy jsou i oblíbeným prvkem designu fasády. Díky své průhlednosti a dojmu lehkosti poskytují vítané zpestření vzhledu každé budovy. Nabízejí tak dokonalou kombinaci funkčnosti a designu. Systémy stříšek Längle AL-SKY zaujmou svým propracovaným provedením a nabízejí hned několik výhod.

Funkční ochrana a jasný výhled jsou osvědčeným mottem systémů přístřešků Längle. Zákazníci si mohou vybrat ze šesti délek táhel podle požadovaného přesahu stříšky. Na vyžádání jsou k dispozici také speciální délky, které jsou vyráběny individuálně pro daný projekt. V souladu s požadovanou estetikou jsou k dispozici montážní desky různých tvarů: obdélníkové, kulaté a  čtvercové. Kromě verzí s  táhly je k  dispozici také řešení s  tzv. nerezovými rameny, které se rovněž upevňují do stávající stěny.

Kvalita & bezpečnost

Veškerá horní zasklení musí být vyrobena z  vrstveného bezpečnostního skla, které se skládá z dvakrát 6mm až 12 mm TVG se čtyřnásobnou PVB fólií, v  závislosti na  statických požadavcích. Bezpečné upevnění ve stěně musí určit statik v závislosti na podkladu a upevňovací materiál se objednává zvlášť. Aby byla náročnost výpočtu stavebního inženýra co nejmenší, je pro všechny systémy přístřešků k dispozici typová statika. V souladu se známou filozofií společnosti Längle jsou všechny díly vyráběny stoprocentně v  Rakousku z  vysoce kvalitní nerezové oceli A2. To zaručuje dlouhou životnost. Všechny systémy stříšek jsou redukovány na  minimum a  poskytují zákazníkovi maximální bezpečnost po mnoho let.

 

Webkatalog kování pro skleněné přístřešky

( )