Vše Vše Impuls

MERIVOBOX - Box platforma pro Vaše nápady

Díky důslednému konceptu platformy je možné realizovat rychle a snadno jakoukoli variantu MERIVOBOX. Tento Box systém se pyšní jednoduchými, dobře označenými a lehce přístupnými možnostmi seřízení ve 3 směrech, které jsou u všech bočnic stejné.

#IMPULS | Nabízet rozmanitost ještě nikdy nebylo tak snadné. Opravdová platforma to umožní: zásuvky a výsuvy pro všechny požadavky – zpracování i montáž jsou nanejvýš snadné. Vychutnejte si funkce, propracované do naprosté dokonalosti – současně i s estetickou stránkou, která vyhovuje nejvyšším nárokům. Stručně řečeno: s MERIVOBOX můžete realizovat své nápady. A rovněž sny Vašich zákazníků. Buďte připraveni na požadavky zítřka.

Jádro tohoto řešení tvoří korpusová lišta jen s jednou pozicí pro našroubování pro všechny typy využití. Zásuvky sem umístíte zcela podle svých představ – je jedno, pro co se rozhodnete; pozice vrtání pro čelo a čelní kování jsou vždy stejné. Opravdová platforma, která sníží komplexnost a zároveň umožní rozmanitost.

Funkce

Inovativní L profil korpusové lišty zajistí u  MERIVOBOX zcela mimořádnou stabilitu – i  plně naložený MERIVOBOX přesvědčí a  zaujme v  každé situaci. Vysoká stabilita čel přináší vznosný, synchronizovaný lehký chod a rozkrývá nové možnosti v oblasti designu kuchyně – můžete zcela bez problémů kombinovat vysoká čela s nízkými bočnicemi.

Zpracování

Důmyslný koncept: je úplně jedno, pro jakou variantu se rozhodnete - jednotlivé kroky při zpracování vždy zůstanou snadné. Nastavení budou vždy stejná. Přesných výsledků dosáhnete velmi snadno. Rychlá, bezpečná montáž i demontáž čela. Čelo upevníte díky pozici pro zavěšení s veškerým pohodlím, dokonce i u již nasazeného výsuvu. Demontáž i dokonce velmi širokých čel zvládne bez námahy i jediná osoba.

 

MERIVOBOX - Let’s create...

Webkatalog Blum box system MERIVOBOX 

( )