Vše Vše Impuls

Profil Andy: perfektně padnoucí

S hliníkovým profilem Andy a LED pásky Flexyled můžete stylově osvětlit kuchyňské ostrůvky. © Domus Line

#IMPULS | Kuchyně už dávno není jenom místem, kde se vaří, stala se designovým prvkem, který musí dokonale zapadat do prostředí obytného prostoru. Důležitou roli zde hraje osvětlení: Hliníkový profil Andy tvoří v kombinaci s LED pásky Flexyled perfektní prvek pro dokonalé začlenění soklu nebo kuchyňské desky do designu.

Andy je mikroprofil, který lze individuálně nakonfigurovat. Pomocí hliníkového profilu je možné začlenit kuchyňské ostrůvky, sokly nebo pracovní desky do příslušného prostředí s milimetrovou přesností. Kolekce zahrnuje univerzální profil z protlačovaného hliníku včetně instalačního příslušenství, který je k dispozici v přírodně eloxovaném a matném černém provedení. Rohy lze nakonfigurovat dvěma způsoby: Existují 90stupňové vnitřní rohy pro standardní kuchyňské skříňky a 90stupňové vnější rohy pro kuchyňské ostrůvky. Montáž se provádí jednoduše a rychle pomocí oboustranné lepicí pásky nebo pružin.

Ovládání

LED pásek Flexyled SE-H4 lze jako ideální doplnění k profilu Andy zakoupit v provedení s teplým bílým světlem nebo neutrálním bílým světlem. V závislosti na použití a osobním vkusu lze vytvořit různé akcenty. Osvětlovací prostředky jako Flexyled SE H4 jsou chráněné proti stříkající vodě podle IP44 a díky silikonovému profilu také proti lehkým nárazům. LED pásek se dá zapínat, resp. ovládat více způsoby: pomocí dálkového ovládání Call Me, pomocí pohybového senzoru PIR 2.0 nebo dotykových senzorů Dotti-IR – spínací systémy Domus Line nabízejí velký výběr, jak v technickém, tak v optickém ohledu.

 

WEBKATALOG 

Hliníkový profil Andy

LED pásky Flexyled

( )