Vše Vše Impuls

Elegantní hra barev

Výrazné kontrasty mezi temnými matnými povrchy kování a lesklými mosaznými, měděnými nebo zlatavými tóny u kuchyňských dřezů a baterií efektně doplňují různé styly nábytku. © Reginox

#IMPULS | Barevné tóny jako černá, měděná nebo mosazná se ve světě interiérového designu staly trendem, který stojí za povšimnutí. Dodávají zařízení interiéru elegantní a moderní nádech. V našem internetovém katalogu jsme pro vás sestavili nejrůznější výrobky z oblastí stavebního a nábytkového kování a dále dřezů a baterií.

Výrazné kontrasty mezi temnými matnými povrchy kování a lesklými mosaznými, měděnými nebo zlatavými tóny u kuchyňských dřezů a baterií efektně doplňují různé styly nábytku. Nezáleží na tom, zda se jedná o klasický či moderní design. Tmavé akcenty mohou zahrnovat úchytky zásuvek, madla, dveřní závěsy nebo kliky, jako například Hoppe interiérové kování Dallas. Tyto prvky jsou dostatečně různorodé, aby je bylo možno použít v různých místnostech: v kuchyni, koupelně nebo obývacím pokoji.

Jen ne bílá

V oblasti nábytkového kování vytváří černá barva i nadále zajímavé detaily v kuchyních nebo koupelnách, do designového světa se ale dere také šedá nebo antracitová: Ať se jedná o skříňku s roletou Smart Case, jež spojuje techniku, která má dlouhou životnost, s klasicky moderním designem, nebo o regálový systém Smartcube od firmy Schüco, který otevírá nové možnosti také při navrhování koupelen. V kuchyni může mít rúzná barevná provedení dokonce i vnitřní vybavení: 
Ať se jedná o Peka Pinello, multitalent pro perfektní organizaci ve spodních skříňkách, nebo o design úložného prostoru pro milovníky estetiky, TAL Gate Planero® od firmy Vauth Sagel. 
Také světla mohou vytvářet barevné akcenty, jako například vestavné svítidlo Hipso D-Motion, které nadchne jednoduchým tvarem, charakteristickým světelným kroužkem s LED světlem bez viditelných bodů a spoustou možností. Zásuvkové systémy jako Twist 2, který je zdokonalením osvědčeného systému Twist, nebo Piccolino, který spojuje dvě zásuvky vedle sebe na tom nejmenším prostoru, se vyznačují moderním designem.

Měď a mosaz

V kuchyni a v koupelně už tón dávno neudává pouze černá barva. U baterií a dřezů je stále běžnější mosazná, měděná nebo i zlatá barva. Zcela podle hesla: Co je lesklé, to přitahuje pozornost. Navíc kombinace s tmavými dvířky kuchyňské linky nebo dřevem vytváří harmonický vzhled pro vytvoření jedinečné atmosféry domova. Barva je vyjádřením designu a funkce a představuje oblíbenou volbu pro ty, kteří oceňují moderní styl.

 

WEBKATALOG

barevný trend - dřezy

barevný trend - nábytkové kování

barevný trend - stavební kovnání
 

( )