Vše Vše Impuls

Podstavné svítidlo Unika: světlo a energie

Světlo pod skříní vytváří v ložnici příjemnou atmosféru – bezdrátové a puristické v designu. © Domusline © Domusline

#IMPULS | Pryč jsou doby, kdy podstavná svítidla představovala jen zářivky s nepřirozeným světlem. Dnes jsou velmi univerzální: Svítidlo Unika D-Motion poskytuje nejen příjemné světlo do kuchyně nebo ložnice, ale funguje také jako zásuvka nebo USB nabíječka. A to vše ve stylovém designu.

Světla svítí, zásuvky napájejí. Tak tomu bylo dřív. Svítidla jako Unika D-Motion dnes nabízejí mnohem více než jen optimální osvětlení pracovního prostoru. Charakteristický světelný prstenec ponechává ve středu svítidla dostatek prostoru pro různé funkce. Unika D-Motion je tedy k dispozici ve čtyřech různých verzích: buď jako klasické svítidlo s dotykovým stmívačem, se zásuvkou, nebo s dvojitou USB nabíječkou.

Podstavné svítidlo pod skříňku s jednoduchým designem je k dispozici v černé barvě nebo s efektem nerezové oceli, pomáhá udržet pořádek v kuchyni nebo na nočním stolku v ložnici. Nikde kolem se nepovalují žádné nabíjecí a prodlužovací kabely pro kávovary nebo vařiče, tablety a chytré telefony. Nabíjení probíhá pomocí USB nabíječky uprostřed svítidla. Díky sklonu 15 stupňů je pracovní plocha ideálně osvětlena.

Nastavitelná barva světla (2 700 K teplá bílá až 3 900 K neutrální bílá). Jas se ovládá pomocí dotykového stmívače. Lze jím zapínat a ovládat jednotlivá svítidla i všechna svítidla, která jsou k němu připojena.

WEBKATALOG: Unika D-Motion

( )