Vše Vše Impuls

Liebherr - Speciální nabídka 2022

#IMPULS | Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.

Ten, kdo je zvyklý na nejvyšší kvalitu, nemůže přijmout kompromis. LIEBHERR používá své znalosti k výrobě prémiových výrobků.  V rámci chladicích a mrazicích zařízení nabízí široký výběr působivých produktů, které vás zaujmou svým intuitivním ovládáním, energetickou efektivitou, klasickým designem a pestrou nabídkou praktických funkcí sloužících k zachování čerstvosti a kvality jídla, čímž napomáhají k udržování zdravého a moderního životního stylu.

Spousta špičkových vlastností pro mimořádné pohodlí

BioFresh
Při teplotě těsně nad 0 °C a s ideální vlhkostí, si může čerstvé jídlo udržet svůj chutný vzhled a zdravé vitamíny a minerály mnohem déle než v běžném chladícím prostoru.

EasyFresh
Naše přihrádka EasyFresh zaručuje ve Vaší domácnosti čerstvost jako na trhu. Ať už nebalené ovoce, zelenina nebo plodiny: vše je zde optimálně uloženo. Díky těsnému uzávěru zvyšují potraviny vlhkost vzduchu v přihrádce. Potraviny tak zůstanou dlouho čerstvé.

DuoCooling
DuoCooling díky dvěma zcela odděleným chladicím okruhům zajišťuje, že nedochází k žádné výměně vzduchu mezi chladicím a mrazicím oddílem. Potraviny se tak nevysušují, ani se nepřenáší žádný zápach. A to znamená: méně vyhazovat, méně nakupovat, ale více ušetřit a užívat si.

NoFrost
Když otevřete mrazničku, chcete vidět zmrazené potraviny – ale rozhodně ne led nebo námrazu. NoFrost chrání mrazicí prostor před nechtěnou námrazou, která spotřebovává hodně drahé energie. NoFrost znamená: Už žádné pracné a časově náročné odmrazování mrazničky, více času na jiné věci – a navíc úspora peněz.

PowerCooling
Chcete si být jisti, že bude chlad ve Vaší chladničce rozdělován bezmála rovnoměrně? Zajistí Vám to systém PowerCooling: Výkonný a zároveň tichý ventilátor rozděluje studený vzduch efektivně po celém chladicím prostoru.

Dotykový displej
Opravdu se Vás dotkne: Dotykový displej Vám umožní jednoduše a intuitivně ovládat Váš Liebherr. Na displeji jsou přehledně uspořádány všechny funkce. Lehkým poklepáním prstem můžete například snadno volit funkce nebo kontrolovat aktuální teplotu Vaší chladničky.

 

Speciální nabídka 2022

Na výrobky ze speciální nabídky se vztahuje prodloužená záruka. 

+ 3 roky Záruky

+ 10 let Záruky na kompresor

 

WEBKATALOG: LIEBHERR vestavná chladnička s mrazákem ICSe 5103

WEBKATALOG: LIEBHERR vestavná chladnička IRe 5100

WEBKATALOG: LIEBHERR vestavná kombinovaná chladnička s mrazákem ICNSf 5103

( )