Vše Vše Pohled

Brno v novém

Spousta prostoru a nejlepší poradenství zaručují vzrušující zážitek z nakupování.

#POHLED| Když bylo v roce 2014 vybráno nové místo pro plánované nové poradenské a prodejní centrum, volba padla na hojně frekventovanou obchodní oblast, která spojuje podobná odvětví na jednom místě. V posledních měsících byla celá expozice přestavěna, zrekonstruována, modernizována a samozřejmě i rozšířena o nový sortiment. Dnes mají naši zákazníci v Brně přístup k moderní a rozmanité prezentaci produktů.

Celé horní patro bylo kompletně zrekonstruováno a nyní se zde nachází designově orientované produkty a inspirace pro interiéry.

Vysoce kvalitní prostor

V jednotlivých tematických světech lze dokonale otestovat širokou škálu využití. Zájemci také získají dobrý dojem z celkové atmosféry a efektu v prostoru. Zákazníci zde najdou plně vybavenou kuchyň Gaggenau, která zaujme svým stylem a extravagancí. Pravidelné ukázky vaření v expozici vám poskytnou další představu o výběru vysoce kvalitních spotřebičů. Je zde vše, po čem vaše srdce touží, od nápadů na kanceláře až po sanitární zařízení a ložnice. Zde se zákazníci mohou před rozhodnutím o nákupu informovat, inspirovat a motivovat podle libosti.

Svět plný nápadů

V přízemí je elegantně prezentováno vybavení budov a nový prostor dostalo také nářadí a bezpečnost práce. V koutku novinek najdete spoustu zajímavých a praktických produktů. Na téměř 365 metrech čtverečních najdete rozsáhlou nabídku vysoce kvalitních produktů, které si prohlédnete a vyzkoušíte v krásném estetickém prostředí. V rámci partnerského dne v září zde zájemci při otevření nově navrženého poradenského a prodejního centra viděli vysokou kvalitu – a byli nadšeni.

( )