Vše Vše Impuls

LIEBHERR - pokrokové technologie chladicí techniky a moderní design

Spotřebiče LIEBHERR, ať už integrované nebo volně stojící, nikdy nepřestanou vzbuzovat úžas a zájem svými inovativními technologiemi do interiérů a kvalitními, stylovými provedeními. Kombinovaná chladnička s mrazákem s technologií BioFresh a NoFrost - CBNes 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost

#IMPULS | Chladicí a mrazicí zařízení společnosti Liebherr jsou již po mnoho desetiletí synonymem kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky inovativním technologiím a vysoce kvalitním materiálům jsou spotřebiče mimořádně komfortní a vyznačují se efektivní spotřebou energie. To platí jak pro domácnosti, tak také pro profesionální použití v obchodech, malých firmách, gastronomických provozovnách a v laboratořích. Výrobní program domácích spotřebičů LIEBHERR se vyznačuje inovativními idejemi, moderním designem a propracovanými řešeními pro vysoký uživatelský komfort. K tomu patří stolní, skříňové a vestavné chladničky a mrazničky, kombinované chladničky a mrazničky, skladové nebo nápojové chladničky nebo chladničky na víno, temperované vinotéky a humidory. Domácí spotřebiče LIEBHERR jsou v Evropě i mimo ni symbolem kvality.

Dobré důvody

Ten, kdo je zvyklý na nejvyšší kvalitu, nemůže přijmout kompromis. LIEBHERR používá své znalosti k výrobě prémiových výrobků. A dělá to již více než 60 let. V rámci chladicích a mrazicích zařízení nabízí široký výběr působivých produktů, které vás zaujmou svým intuitivním ovládáním, energetickou efektivitou, klasickým designem a pestrou nabídkou praktických funkcí sloužících k zachování čerstvosti a kvality jídla, čímž napomáhají k udržování zdravého a moderního životního stylu - kdy se vy rozhodnete k této správné volbě bez kompromisů?

WEBKATALOG: Spotřebiče LIEBHERR

Všestrannost: nejširší nabídka - S nabídkou různých modelů nabízí LIEBHERR perfektní řešení téměř pro každého, ať už mu vyhovují volně stojící nebo vestavné chladničky, chladničky umístěné pod pracovní deskou, mrazničky, či kombinované chladničky a mrazničky. 

Kvalita produktů na nejvyšší úrovni - Pro zajištění spolehlivosti produktů používá LIEBHERR při jejich výrobě materiály a součástky nejvyšší kvality. Již během procesu výroby prochází každý výrobek rozsáhlým testováním k zajištění perfektní kvality a funkčnosti. Díky neustálému vývoji našich produktů a díky optimalizaci všech našich součástek a výrobních procesů až do nejjemnějších detailů vám můžeme s jistotou garantovat vyhlášenou kvalitu LIEBHERR .

Spojení designu a technologického pokroku - Spojením kvalitních materiálů a klasického vzhledu naplňují naše chladničky a mrazničky nejvyšší designová očekávání. Kombinace kvalitní nerezové oceli, přesných elektronických ovládacích systémů a důmyslného zpracování vede k nadčasovému a elegantnímu vzhledu, který vás nikdy nepřestane inspirovat, ať už se jedná o produkty z řady Comfort nebo Premium.

Snadná montáž - Instalace spotřebičů LIEBHERR je zcela jednoduchá. Garantujeme, že mohou být bezpečně nainstalovány do kuchyňských linek tak, aby bylo zajištěno jejich bezproblémové fungování, dokonale se zavíraly dveře a spotřebiče dosahovaly svého optimálního chladicího a mrazicího výkonu.

Zodpovědný přístup k životnímu prostředí „Neseme zodpovědnost“: Tato základní hodnota společnosti LIEBHERR začíná už při konstrukcí našich chladniček a mrazniček. Za tímto účelem využívá LIEBHERR v našich zařízeních vysoce kvalitní součásti, aby kromě dlouhé životnosti a spolehlivé funkce bylo dosaženo také nejlepší energetické účinnosti a vysoké efektivity zdrojů. Jsou dodržovány odpovědné postupy pro naše zaměstnance, životní prostředí a společnost na všech úrovních a během celého řetězce vytváření hodnoty - od nákupu po recyklaci. Pobočky jsou certifikované podle mezinárodních norem ISO pro kvalitu, životní prostředí a energii.

Energetická účinnost na nejvyšší úrovni - Tím, že kombinuje nejpokročilejší elektroniku a nejúčinnější chladicí systémy, nabízí společnost LIEBHERR atraktivní, úspornou řadu spotřebičů nejvyšší energetické účinnosti v rámci všech skupin svých produktů. Chrání životní prostředí a jsou šetrné k vaší peněžence.

Prokazatelně zdravější: Technologie BioFresh - Technologie LIEBHERR BioFresh poskytuje to nejlepší prostředí pro uchování čerstvosti potravin a jejich nutričních hodnot. Při uchovávání za teploty těsně nad bodem mrazu a při řízené úrovni vlhkosti vzduchu si ovoce, zelenina, maso, ryby a mléčné výrobky zachovávají své vitamíny, delikátní chuť a příjemný vzhled mnohem déle než v běžných přihrádkách chladniček.

Profesionální kvalita mrazení s technologií NoFrost - Již žádné odmrazování: Výrobky s technologií NoFrost poskytují prvotřídní kvalitu mrazení pro zachování dlouhotrvající čerstvosti. Mrazivý cirkulující vzduch zbavený vlhkosti zmrazí potraviny tak, že je mraznička vždy bez námrazy a potraviny se nikdy nepokrývají námrazou.

Získaná ocenění: vždy špičková hodnocení - Nezávislé instituce v rámci odvětví pravidelně potvrzují vynikající kvalitu a design produktů LIEBHERR. Porota Plus X Awards udělila společnosti LIEBHERR ocenění „Specializovaná značka roku 2012“ a německá asociace spotřebitelů Stiftung Warentest uděluje těmto výrobkům pravidelně velmi vysoká hodnocení.

( )