Vše Vše Pohled

Konfigurátor výrobků Blum

Konfigurátor výrobků Blum - Jednoduše. Rychle. Digitálně.

#POHLED | Konfigurátor výrobků Vám pomůže adaptovat vhodné kování do Vašeho individuální plánování nábytku - korpusy včetně výklopů, výsuvů a závěsů Blum. Bezplatně, zcela bez instalací software nebo aktualizací (Updates) na PC, tabletu či smartphonu. Seznamy kování si pak pohodlně přenesete a objednáte přímo z našeho webshopu. * EXKLUZIVNĚ u firmy Schachermayer.

 

 

Vyhledejte si seznamy artiklů, kování apod., CAD data a informace k plánování pro Vaši konfiguraci. Správu Vašich projektů realizujte v sektoru „Mé projekty“ a s pomocí funkce „Má knihovna“ si vytvářejte vlastní předlohy; rychleji tak dospějete k Vašim výsledkům plánování. Pro všechny konfigurace kování, všechna využití skříněk i všechny technologie pohybu z konfigurátoru výrobků.

A navíc: Příslušný seznam si můžete přenést přímo do webshopu Schachermayer – jednotlivě nebo hromadně jakožto komisi s pomocí „Mých seznamů objednávek“. Stačí se jen bezplatně registrovat na e-services.blum.com. 

Firma Schachermayer je v tuto chvíli jediný prodejce na českém trhu, který má takto propojen svůj Partnerportál s konfigurátorem Blum.

Výhody

  • Vhodné kování Blum nakonfigurujete rychle a jednoduše – bez instalace software.
  • Vytvořte si své vlastní individuální předlohy pro často plánované výrobky v sektoru "Má knihovna":
  • Jaký Box systém využíváte? V jakých barevných provedeních? S jakými rozměry korpusu? Jednoduše ukládejte jakožto záznamy do knihovny a prostřednictvím několika kliknutí stále opakovaně využívejte.
  • Ukládáte a spravujete své projekty v sektoru "Mé projekty".
  • Obdržíte kompletní a prověřený seznam pro bezchybnou objednávku
  • Výsledek plánování obsahuje další užitečné informace o konstrukci, k výrobě, montáži a seřízení.
  • Shromažďujete si své objednávky přehledně v sektoru "Mé seznamy objednávek".
  • Své objednávky si můžete převést přímo do nákupního košíku na Partnerportalu Schachermayer

Abyste mohli využít veškerý rozsah funkcí v uzavřeném sektoru, rádi Vám poskytneme příslušné oprávnění k přístupu. Aplikace s jejich základními funkcemi jsou Vám k dispozici prostřednictvím hostitelského přístupu.

VÍCE INFORMACÍ: žádejte u svého obchodního zástupce společnosti Schachermayer.

( )