Vše Vše Impuls

Inovativní technika STRIEBIG

Pila Striebig EVOLUTION 6224 © Striebig AG

#IMPULS | Tradiční švýcarská společnost STRIEBIG se specializuje na technologii vertikálního řezání a tomuto odvětví se úspěšně věnuje již desetiletí s vášní a rozsáhlým know-how.

Potřeby zákazníků jsou na prvním místě a promítají se do všech výrobků. Společnost STRIEBIG, jako lídr na trhu s vertikálními pilami, neustále klade důraz na ekonomické, ale i ekologické souvislosti. Stroje STRIEBIG zaujmou vysokým stupněm automatizace a množstvím vybavení, které je možné individuálně přizpůsobit. Už více jak deset let stojí EVOLUTION v popředí ručních vertikálních pil a ulehčuje každodenní práci. Díky pneumatickému upínaní, vozíku s motorem, digitálnímu měřícímu systému, pneumaticky bržděnému podpůrnému válci a laserovému zaměřování, přesvědčí stroje STRIEBIG na všech úrovních.

Zákaznická recenze

“Když plánujeme velké a důležité investice spoléháme se na rady a odborné znalosti zaměstnanců společnosti Schachermayer. Pro nás je rozhodující rozsáhlý sortiment, vynikající služby, odborné rady a praktické ukázky. Dodávka a instalace také proběhly vždy hladce a k naší úplné spokojnosti. Se Striebig-Control (09) 6224 dokážeme dokonale vyhovět individuálním požadavkům našich zákazníků.”  

KONTAKT:

Dřevoobráběcí stroje
T: +420 244 001 357
E: stroje@schachermayer.cz

VÍCE INFORMACÍ: STRIEBIG
 

( )