Vše Vše Impuls

FSB: klika jako stavebnice

Stavebnicový systém od FSB nabízí mnoho možností. © FSB

#IMPULS | V moderních budovách je často velkou výzvou použití velkého počtu různého kování pro dveře a okna. Nová technologie FSB adaptéru umožňuje dosud nevídanou míru flexibility při výběru a sestavování jednotlivých sad kování.

Jádrem řešení je konfigurace založená na modulárním systému. Od objednání až po montáž mají zákazníci možnost kombinovat jednotlivé komponenty. Je možné konfigurovat kompletní sady nebo jednotlivé díly za účelem sestavení kování podle vašich požadavků. To platí také pro všechny náhradní díly, které lze flexibilně použít.

Mnoho možností

Díky 120 jednotlivým dílům FSB, které máme na skladě, lze složit přibližně 460 kombinací. Garnitury FSB ASL® s kulatou rozetou, objektové sady FSB AGL® a protipožární verze podle Ö-Norm B3859 a DIN 18 273, dveřní kliky nebo koule, okenní kliky, štítky, rozety.

Funkce a styl

Jsou k dispozici ve stříbrně eloxovaném hliníku, matně černém hliníku a matné nerezové oceli. Technikou FSB adaptéru je mimo jiné dosaženo rychlé montáže. Rozeta adaptéru se namontuje bez krycí rozety a nemusí být předem našroubována na krku kliky. Klika s otvorem pro čtyřhran může být nasazena v kterékoli fázi montáže, protože není pevně spojena s podkonstrukcí. Přenosem tažné a tlačné síly na celou plochu podkonstrukce je zámek a celé kování odlehčeno. Tak bude prodloužena životnost komponentů a tím dosaženo výrazné úspory nákladů.

WEBKATALOG: Modulární systém klik FSB ASL/AGL

( )