Vše Vše Pohled

Brožura Vauth-Sagel 2022 kuchyňská řešení

Nová brožura shrnuje a aktualizuje sortiment interiérového vybavení a nábytkového kování od německé firmy Vauth-Sagel.

#POHLED | Jak je u firmy Schachermayer zvykem, v průběhu roku připravujeme kromě velkých katalogů také produktové brožury. Právě teď vyšla brožura Kuchyňská řešení Vauth-Sagel 2022.

Nová publikace shrnuje a aktualizuje sortiment  interiérového vybavení a nábytkového kování od německé firmy Vauth-Sagel. Její součástí jsou systémy pro třídění odpadu VS ENVI®, různá řešení rohových skříněk VS COR® jako například designově oceňovaný CORNERSTONE® MAXX. Dále pak obsahuje kování pro spodní kuchyňské skříňky v nejrůznějších šířkách VS SUB®, včetně úzkých etážových výsuvů pro šířky korpusu od 150 mm. Zvláštní kapitolu tvoří praktické potravinové skříně VS TAL®

NOVINKA: Chytrý závěsný systém VS ADD® Door

Více úložného prostoru je vždy vítáno. Zejména pro věci, které často potřebujete a chcete je mít rychle po ruce. Chytrý závěsný systém VS ADD® Door k tomu využívá prostor, který nebyl dříve využívaný: na vnitřní straně dveří skříně, na vnitřním boku skříně nebo volně zavěšený kdekoli v obývacím prostoru. VS ADD® Door přináší do života novou přehlednost a lze jej individuálně přizpůsobit a rozšířit v několika krocích. Není divu, že příznivci úložného prostoru milují toto pohodlné policové řešení.

 

Brožura Kuchyňská řešení Vauth-Sagel 2022

Více informací žádejte u svých obchodních zástupců

( )