Vše Vše Pohled

Webkatalog: Každý den nový svět!

Na první pohled - nebo lépe řečeno "na jeden klik" - uvidíte přímo v našem webovém katalogu pod záložkou "Novinky" všechny nově přidané položky. © istock/Farknot_Architect

#POHLED | S neustále rostoucím online sortimentem, který je denně aktualizován, vám nabízíme širokou škálu produktů pro realizaci vašich projektů. Pod záložkou "Novinky" na jedno kliknutí najdete všechny nově přidané položky do webového katalogu.

Náš webový katalog je živým ekosystémem, který se denně rozrůstá o nové výrobky. Tato dynamická aktualizace zajišťuje, že budete mít vždy přístup k nejnovějším produktům, designovým trendům a technickým inovacím.

Oddaný tým a program Idea

Za rozmanitostí a aktuálností sortimentu stojí jednak produkt marketing, který zajišťuje správu produktových dat, a také náš oddaný tým v nákupu, který neustále sleduje trh ve snaze najít nejnovější produkty a trendy. V úzkém kontaktu s dodavateli je sortiment pravidelně rozšiřován, aby byla zajištěna široká nabídka výrobků pro vaše projekty. A v neposlední řadě v této oblasti spoléháme také na inovativní interní „Idea-Program“. Tento program umožňuje interně předkládat návrhy na rozšíření sortimentu. To často zahrnuje podněty, které přicházejí přímo od zákazníků prostřednictvím obchodních zástupců. Feedbackový kanál tak zajišťuje, že nabídka produktů co nejlépe odpovídá reálným požadavkům v praxi.

Objevování nových produktů

Na první pohled - nebo lépe řečeno "na jedno kliknutí" - uvidíte ve webkatalogu pod záložkou "Novinky" všechny nově přidané položky. Základní řazení zobrazených položek probíhá podle data jejich zveřejnění. Zůstaňte zvědaví a pravidelně se podívejte! Tak budete vždy dobře informováni o tom, jaké nové trendy, technické inovace nebo doplňky do stávajících produktových řad byly přidány do online sortimentu.

NOVINKY NA WEBKATALOGU

( )