Vše Vše Impuls

Spaní na malém prostoru

Dnes existuje široká škála stylových a stabilních skládacích postelí, které kombinují pohodlí a funkčnost. © Pessotto

#IMPULS | Prostor pro bydlení je stále dražší, a proto hrají stále větší roli kompaktní nábytková řešení. Chceme vařit, spát, jíst, pracovat a odpočívat v jedné a té samé místnosti, ale ne vždy je pro všechny požadavky dostatek místa. Skládací postel z dřívějších dob nyní zažívá svou renesanci: Obnovená, moderní a pohodlná dokonale zapadá do promyšleného interiéru. V našem webovém katalogu jsme pro vás shrnuli nejlepší nápady na prostorově úsporná řešení místností včetně inspirace pro osvětlení.

Skládací postele působí poněkud zaprášeným dojmem: V minulosti byly často spojovány s nepohodlnými plochami pro ležení a vratkou konstrukcí, ale dnes moderní vývoj a pokročilé materiály tyto obavy do značné míry rozptýlily.

V současné době existuje široká nabídka stylových a stabilních skládacích postelí, které kombinují pohodlí a funkčnost. Díky různým možnostem matrací jsou skládací postele vhodné jak pro příležitostné použití, tak pro každodenní pohodlí při spánku. Kvalitní modely často nabízejí matrace z paměťové pěny nebo pružinové matrace pro příjemný noční odpočinek.

Stylové

Spaní na malém prostoru je stále žádanější: Ve stejné místnosti by se mělo přes den pracovat, jíst nebo bydlet. Večer, když hosté odejdou, se designová skříň stane útulným místem ke spánku. Tyto univerzální postele jsou ideální do pokojů pro hosty, malých bytů, rekreačních domů nebo jako nouzové řešení postelí ve stísněných prostorách. Ve webovém katalogu naleznete odpovídající kování skládací postele Pessotto včetně skládacího mechanismu, rámu postele a lamelového roštu. Společnost Pessotto je jedním z předních poskytovatelů v oblasti skládacích postelí a ročně vyrobí více než 200 000 lůžek. Silvy je systém pro samonosnou patrovou postel s ručním vyváženým otevíráním s přesahem, aniž by ji bylo nutné postavit na podlahu. Byla vyvinuta pro skříně se zapuštěnými dveřmi.

Skrytý úložný prostor

Pokud máte k dispozici vlastní pokoj na spaní, je dobrou volbou postel s úložným prostorem: U vložky do postele Pratik se 14 pružných lamel z parou ohýbaných, lisovaných a lepených bukových překližkových lamel vkládá pomocí plastových pouzder přímo do rámu. Díky tomu lze postel snadno otevírat a zavírat a používat ji například na ložní prádlo.

Osvětlení

Rozhodující roli v designu obývacího pokoje/ ložnice hraje osvětlení. I zde existuje široká škála možností využití nepřímého nebo přímého světla, aniž by bylo nutné používat velké pokojové lampy. Skryté LED pásky, jako je Flexyled AT6, nebo nástěnná svítidla, jako je elegantní Tazzoli Pro s pohyblivou svíticí hlavicí a integrovaným vypínačem, dodají prostoru pro spaní útulný nádech. Do celkového obrazu harmonicky zapadají i panelová svítidla na posteli, jako je Area Light s funkcí stmívání.

Skládací postele jsou tedy ideálním řešením pro každého, kdo chce optimalizovat omezený prostor a zároveň zajistit pohodlné spaní pro hosty nebo pro sebe. Díky své praktické konstrukci a univerzálnímu designu jsou skládací postele skutečným přínosem pro každého, kdo ocení flexibilitu a pohodlí. Naši pracovníci v kanceláři i v terénu vám rádi poradí.

Webkatalog  postelové kování - sklopné postele

( )