Vše Vše Pohled

Poradíme Vám rádi!

V prodejních a poradenských centrech Schachermayer si můžete být jisti, že vždy najdete nejnovější témata, nejnovější trendy a nejlepší nabídky pro potřeby svých zákazníků.

#POHLED | Nedávno proběhla kompletní rekonstrukce prostor prodejního a poradenského centra v Hostivici. Návrh architekta využil novou jednotnou koncepci prodejních center Schachermayer a vytvořil jedinečný prostor na míru pro naše zákazníky. Cílem bylo zpřehlednit a sjednotit prezentaci na jednom místě a na jedné prodejní ploše. To mimo jiné znamenalo přesunutí části prodejny z prvního patra do přízemí.

 

V prostoru skladu vznikla úplně nová dřevostavba, kde na ploše 450 m2 najdete velkorysou prezentaci toho nejlepšího z našeho sortimentu. Po vstupu do prodejny se ocitnete v první zóně „svět bydlení“. Tato část je koncipována jako interiér bytu včetně funkční kuchyně. Další kroky Vás zavedou do středu prodejny s prezentacemi nábytkového a stavebního kování. V pravém rohu najdete informační pult, kde mají nově svá pracovní místa naši odborní prodejci.  U nich si můžete, také vyzvednout své zboží objednané na našem webshopu. Jsme hrdí na moderní, elektronicky ovládané centrum osvětlení, kde na vás již čeká další pohodlné konzultační místo. Na konci vestavby je oddělený prostor s odvětracím systémem pro funkční předvedení dřevoobráběcích strojů, nářadí a pracovního oblečení se zkušební kabinkou. Prodejní centrum také nadále disponuje skladovací plochou 4000 m2, což výrazně zvyšuje efektivitu a usnadňuje logistiku dodávek.

Náš showroom je váš showroom

Nabízíme našim partnerům možnost využívat „naši“ předváděcí místnost jako „jejich“ předváděcí místnost. Je jedno, zda chcete vidět, porovnat, vzít do ruky nebo cítit pod nohama vybranou podlahu, vyzkoušet si kuchyňské spotřebiče nebo si prohlédnout design kování či osvětlovací techniku na vlastní oči. Bez ohledu na to, zda se jako zákazník chcete poradit o svém projektu s odborníky, nebo se necháte inspirovat nejnovějšími trendy, naši specialisté jsou tu pro vás.

Komplexní poradenské služby

Na jedné straně nabízíme podrobné a profesionální poradenství s našimi odborníky na telefoním prodeji i v terénu. Na druhé straně jsou tu naše poradenská a prodejní centra s moderním designem a velkorysými prezentacemi produktů, která vždy stojí za návštěvu. Samozřejmě je při návštěvě v prodejních centerech nutné dodržovat bezpečnostní koncepci v souladu s platnými ustanoveními.

Naši specialisté jsou schopni poskytnout podrobné informace o požadovaných produktech, poté obdržíte individuální a podrobnou nabídku. Dokončení a prodej produktů pak probíhá opět prostřednictvím příslušných odborníků ať již přimo v místě prodeje, v terénu nebo přes telefonní prodej. Zboží si také můžete kdykoliv objednat online prostřednictvím našeho Partnerportalu. Všichni prodejci v back office ve společnosti Schachermayer absolvují průběžně školení a také pravidelné workshopy výrobců. Díky tomu poskytují vždy nejnovější fundované informace o produktech. U nás si můžete být jisti, že vždy najdete nejnovější témata, nejnovější trendy a nejlepší nabídky pro potřeby vašich zákazníků.

( )