Vše Vše Pohled

Nové listovací katalogy online

Web se setkává s tiskem. S novými online katalogy jste vždy o krok napřed. © SCH

#POHLED | Naše katalogy jsou po mnoho desetiletí velmi oblíbenými a legendárními zdroji informací a poskytují dobrý přehled o příslušných tematických oblastech. Pozvednout tuto důležitou přidanou hodnotu pro naše zákazníky na současnou digitální úroveň je již téměř rok složitým projektem produktmarketingu.

Správné informace ve správný čas jsou nejen rozhodující konkurenční výhodou v mnoha oblastech, ale také zásadním faktorem pro zvyšování efektivity a kvality. Nové digitální katalogy jsou již k dispozici. Se spuštěním online katalogu došlo také k reorganizaci a kategorizaci našich produktových skupin, což zajišťuje snadnější a intuitivnější vyhledávání. Rozsáhlé informace ve webovém katalogu jsou v rámci relaunche nově dostupné i v listovacích katalozích, což výrazně zvyšuje uživatelskou přívětivost.

Svět produktů a svět témat

Online katalogy jsou rozděleny do produktového a tematického světa. Téměř celý sortiment je zde představen ve dvanácti nových produktových oblastech. Tyto oblasti jsou dále rozděleny do jednoduchých produktových skupin, aby bylo možné provést rychlý a strukturovaný výběr. Není nutné přihlášení. Zákazníci a zájemci mohou využívat informace z produktových oblastí rovnocenně. Cíl usnadnění orientace a zlepšení intuitivního používání je tak dokonale splněn a značně usnadňuje vyhledávání. Nový systém zlepšuje interakci mezi webkatalogem a weshopem na všech úrovních. Mapování sortimentu je značně zjednodušeno. Veškerý obsah jako například videa, bezpečnostní listy, montážní návody, 360stupňové obrázky a mnoho dalšího lze pak v případě potřeby okamžitě zobrazit v listovacích katalozích. Jednotlivé produkty lze navíc také jednoduše přenést z webkatalogového okna do nákupního košíku. To šetří čas, peníze a určitě i nervy. Nový vizuální jazyk je srozumitelný a uživatele pohodlně a snadno provede světem produktů. V tematických světech jsou klasické tištěné brožury dočasně zobrazeny jako listovací katalogy. To znamená, že lze rychle a snadno vyvolat i aktuální informace v nově spuštěném webkatalogovém okně.

WEBKATALOG Produktový a tematický svět

 

( )