Vše Vše Impuls

CELO – na detailech záleží

Blesková kotva BAZ je ideální pro širokou škálu upevnění v betonu s trhlinami a bez trhlin. ©CELO

#IMPULS | Máme pro vás skvělou zprávu! Představujeme nového dodavatele spojovacího a kotevního materiálu - společnost CELO. S více než 75 lety zkušeností v oboru přináší CELO inovativní a spolehlivé řešení pro profesionální projekty.

Vynikající kvalita

Sortiment CELO je zárukou vynikající kvality upevňovacího a kotevního materiálu. Každý produkt prošel důkladným testováním, aby splňoval nejvyšší standardy v oblasti technických parametrů šroubů a kotevních systémů. Výrobky nejvyšší kvality zaručené vysokou úrovní surovin a vyzkoušenou funkčností díky mnoha ETA certifikacím.

Široký sortiment

Od hmoždinek přes šrouby až po silné kotevní systémy, CELO nabízí široký sortiment spojovacího a upevňovacího materiálu, který uspokojí všechny potřeby truhlářů a stavitelů.

Inovace a moderní technologie

CELO se neustále snaží o inovace a využívá moderní technologie k vývoji efektivnějších a bezpečnějších produktů. Profesionál v oblasti inovací technických parametrů šroubů a kotevních systémů, které snižují čas a náklady instalace a montáže.

Odborná podpora 

Silné spojení pro úspěch ve vašich stavebních a truhlářských projektech. Vyberte kvalitu, inovace a odbornou podporu - vyberte CELO od Schachermayer. Více informací žádejte u svého obchodního zástupce společnosti Schachermayer.

 

WEBKATALOG: Upevňovací technika CELO
 

( )