Vše Impuls

Změna tvoří prostor

Neukazujeme trendy. My trendy tvoříme! © Vauth-Sagel

#IMPULS | Po rozsáhlém procesu transformace společnost Vauth-Sagel změnila svou značku. S novým logem, novým firemním designem a jasným posláním: Chceme, aby si lidé vytvořili bydlení s vysokou úrovní komfortu, a tím objevili nový životní prostor. Pro každého, všude na světě!

Můžeme a chceme se stále zlepšovat. Od té doby se rozvíjíme v intenzivním dialogu s nápady našich zákazníků a partnerů a systémovými řešeními, která jsou v každém ohledu trendem. V rámci našeho Pop-up showroomu v milánské bohémské čtvrti Brera jsme v roce 2018 poprvé představili veřejnosti výsledky.

Silná kombinace

Například oceňovaný systém kování pro rohové skříňky CORNERSTONE MAXX ukazuje, jak chápeme, využití prostoru na nejvyšší estetické úrovni. Novou hloubku přináší design PLANERO. Systémové kování je v této formě nejen přesvědčivé z hlediska funkčnosti, ale je také svou formou nepřehlédnutelné obzvláště v moderní lávové šedé barvě. A i další varianty řešení kuchyňského prostoru jako potravinové skříně VS TAL nebo úzké výsuvy VS SUB jsou dokonale přizpůsobené potřebám našich zákazníků, od klasických až po moderní.

Trendy chápeme jako motivaci k tomu, abychom naše zákazníky inspirovali novými, překvapujícími řešeními.

WEBKATALOG: více informací o produktech

( )